ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0

Witam wszystkich użytkowników tego forum, to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.

Od zawsze mam problemy z alergią i zatkanym nosem z tego powodu. Zawsze po wzięciu MDMA odtyka mi się nos.
Jak to działa?
Dodam jeszcze że jak ostatnio robiłem sobie badanie histaminy to wyszedł mi minimalny nadmiar i duże braki enzymu DAO (było 5 a norma zaczyna się od 14).
Dodam jeszcze że gdy stosowałem 5-htp czasami budziłem się rześki i wypoczęty po 2h snu (miałem również fajne intensywne sny, nie pamiętam czy lepiej mi się oddychało). Ale to nie wszystko, czasami czułem się rozdrażniony, irytacja level hard.

Jeszcze czytałem ten artykuł https://annagadowska.com/histamina-2/
I wyczytałem tam takie coś.
"Zbyt duże spożycie innych amin biogennych
W przypadku nietolerancji należy zrezygnować nie tylko z artykułów spożywczych zawierających histaminę. Oprócz niej występuje jeszcze wiele innych amin biogennych, które niekorzystnie oddziałują w przypadku choroby. Do najbardziej znanych należą putrescyna, tyra mina, tyrozyna, spermina, serotonina, dwufenyloamina. Działają one nie tylko jak inhibitory DAO, ale tez jako liberatory histaminy (wyzwalacze histaminy)."

Tutaj ludzie piszą że np.: Mirtazapina im pomaga.
https://www.reddit.com/r/cogsci/comment ... epression/

Skąd ten efekt odetkanego nosa po MDMA?
  • 60 / 9 / 0

Po co wachac MDMA? To mozna zwyczajnie zjesc.
  • 2 / / 0

Doustnie biorę.
  • 870 / 269 / 0
Awatar użytkownika

@adam7590 Emka ma mnostwo roznych efektow na cialo mozesz sobie zerknac tu : https://psychonautwiki.org/wiki/MDMA

z tego co piszesz wydaje sie , ze chodzi o :
Bronchodilation can be described as the expansion of the bronchial air passages in the respiratory tract. A bronchodilator is a substance that dilates the bronchial tubes resulting in decreased resistance in the respiratory airway and increased airflow to the lungs. From a subjective standpoint, this effect makes it feel as if has become significantly easier and more comfortable to breathe.
Ja tak osobiscie nie mialem nigdy ale nie jest to niemozliwe
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.