Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1422 • Strona 142 z 143
  • 2879 / 77 / 0
Awatar użytkownika
Syn Bozy
Kompetentny
Kompetentny

Stare przyzwyczajenia z tripowania na DXM nabierają tutaj dodatkowej wagi
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
  • 80 / 5 / 0

Można bezpiecznie brać kete kiedy jest się na anafranilu?
  • 69 / 14 / 0

13 kwietnia 2022GOD pisze:
11 kwietnia 2022flaa1337 pisze:
W sobotę z partnerką próbowaliśmy ketaminy po raz pierwszy, ważone kreski po 100 mg, weszły gładko, od razu kierunek łóżko, nie wiem co się stało wessało mnie w inny wymiar niby nasze mieszkanie, ale wszystko wyglądało inaczej, moja kobieta która uwielbia LSD (raz nawet 600 ug) była przerażona, mówiła do mnie "musimy wrócić z tej podróży" ja podobne przygody miałem właśnie po kwasie jak i tym razem, załamanie czasu, uczucie wsysania mnie w inne uniwersum. Mogłem chodzić aczkolwiek to co było dalej się oddalało optycznie, to co bliżej zbliżało i było duże, była ochota na seks chociaz nie pamiętam go prawie w ogóle, moja pamięta lepiej lubj je ciało pamięta go lepiej XD Ogólnie za grubo, zdecydowanie za grubo tak jak zraziłem się do LSD tak do ketaminy, dowiedziałem sie, że dawka była za duża na pierwszy raz więc przy kolejnej próbie będą to sniffy po 25 mg z opcją dociągania po tyle samo. Póki co stop z narkotykami na jakiś czas.

P.S. Warto dodać, że tego wieczoru byliśmy także po nexusflipie MDMA + 2C-B aczkolwiek efekty zniknęły prawie całkowicie.
Haha! Dokładnie za duża dawka :) , teraz potrzebujesz troche czasu na przetrawienie tripa i tego co sie "odjebało" :), spokojnie nie ma co pękać ;) to tak jak byś się bał sam siebie :) z czasem bedziesz pewniej wychodził i ze spokojem przygladał się temu co sie dzieje, a nawet nauczysz kontrolować.

MDMA czy 2cb na 100we jeszcze Wam podbiły tripa, jedno z bardziej wystrzałowych połączeń keta z MDMA (znacznie bardziej kolorowo), było coś jeszcze do zestawu co stanowiło tzw świętą trójce, ale akurat zapomniałem :)
Hej serio masz po mix ketty z molly kolorowo?Jak to mniej wiecej u Ciebie wygloda?Z 2 miechy temu miałem tyg ciąg na kecie w kilka dni poszło 5 g plus właśnie 2 cb i MDMA w kolejne dni.O ile mix z 2 cb całkowicie mnie wyjebał z butów a miałem już mega aroganckie podejście typu nic mnie w dysso nie zaskoczy ( kiedyś 3 meo PCP przypalałem changą ) to mix z 2 cb , o kurwa no było grubo .Nie powiem że jak DMT bo jednak mogłem chodzić itp ale wyprawa do kolejnego pokoju to jak przejścia między wymiarami. Otwarte oczy wszystko w pełnej psychodelii zamknięte to już szkoda pisać .Dawka niby słaba 2cb jedena piguła z niby 24 mg z kettą znam się długo wiec zawsze dużo wtedy 2 razy po 100 mg IM .Policja dzwony, Sąsiady dobijające się do drzwi wszystko mi się wydawało a ketta jednak jakoś mnie uspokaja ale na serio byłem pewny, że coś odjebałem i te hałasy i jakieś migawy niebieskich w oknie na 4 pietrze to prawda. Kolejne dni jeszcze większe dawki ketty tez IM plus nie wiem koło 250- 300 mg MDMA na 2 razy i nie powiem zajebiście, ale serio brakowało mi właśnie kolorów i wizji choć sam trip szczególnie pierwszy przepiękny. Za co lubię te mixy wiadomo ketta działa krótko a w tych mixach wydaję się, że sama dysocjacja trwa dłużej.Do tego niby 2 cb z kitty to wizualnie potęga to jakoś mniej się boję niż jakieś heroic dose grzybów czy tam innych klasycznych sajko. PS Sorry dla moda pewnie źle używam funkcji cytuj .
  • 37 / / 0

Mój boże keta i N2O to coś nieziemskiego (i to doslownie haha) ten miks to dosłownie kosmos, tylko szkoda ze mało się pamięta z tripa ale i tak to co pamietam to aż miło się wspomina. Trip o dziwo nawet pomógł mi naprostować kilka prywatnych spraw w głowie, świetna substancja.
  • 80 / 5 / 0

Czy można brać ketamine podczas leczenia anafranilem lub ssri?
  • 870 / 269 / 0
Awatar użytkownika

@halcoder teoretycznie tak wedlug wiki nie wchodza w interakcje ale nie jestem w stanie potwierdzic z doswiadczenia
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 11 / / 0

Za co najbardziej lubicie ketamine? Co odróżnia ja od innych substancji i przeżyć na nich?
  • 870 / 269 / 0
Awatar użytkownika

@Ragzore5 m.in intensywnosc wejscia i wizji , bodyload , "rollercoaster/tunel" , niska cena , czas glownego dzialania wedlug ktorego mozna nastawiac zegarek bo zawsze jest taki sam , brak nudnosci jak przy DXM , niepowtarzalne uniwersa do zwiedzania .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 11 / / 0

Kilka pytań z mojej strony:
1. Ta substancja zainteresowała mnie ze względu na swoje właściwości anty depresyjne. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak na niego działa keta?
2. Jakie dawki polecacie nosowo?
3. Jak często bezpiecznie i optymalnie bez dużej tolerki można to walić
  • 870 / 269 / 0
Awatar użytkownika

@Ragzore5 1. jesli chodzi o efekt antydep to afterglow nastepnego dnia zdecydowanie podniesiony nastroj , pogoda ducha , poczucie bycia tu i teraz
2. 50mg na wyjscie / 100mg w domu , nie zapomij pokruszyc na pyl
3. technicznie co 2tyg mozna bez tolerancji ale jak sie nie chcesz znudzic to miesiac optimum .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 1422 • Strona 142 z 143
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.