Dział poświęcony zapytaniom użytkowników wobec ich spraw bieżących.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0

Spr k.k.
Post
Ostatnio nasza wspaniała policja wzięła mnie na dołek z powodu 1,5g znalezionego u mnie w samochodzie. To, że toczy się u mnie już jedna sprawa karna nie pozwolono mi zadzwonić do adwokata. 48h nie moje. Jak się odwołać, prawnik wszystko za mnie załatwi? Mieliście podobnie?
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.