Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 57 / 1 / 1
Awatar użytkownika

Trazodon – miksy
Post
Hej,

Chyba z tydzień temu nabawiłem się tego "rare but serios condition", a przynajmniej psychol mi potwierdził, że to może być to. Brałem wenlafaksyne + pregabaline + trazodon. No i do tego znalazła się butelka tramadolu w syropie. Kiedyś braliśmy tramadol w tabletkach 0.1g, to braliśmy 10 tabletek, no i była faza. To wrzuciłem tego syropu w przeliczeniu mniej więcej tyle samo (ok. 80 wciśnieć do kubka), no i zamiast opiodowej fazy dostałem drgawek, że papierosy mi ciągle wypadały z rąk, jakichś wizji przed oczami, za każdym razem jak mrugałem oczami to jakby cały świat dookoła podskakiwał i takiej zadyszki.

No ale mi tego mało było, pomyślałem że to przez pregabalinę, tym bardziej że ona rzeczywiście powoduje drgawki, no i następnego dnia to powtórzyłem bez pregabaliny. Cały dzień czułem się tak jakby mi ktoś głowę odkręcił i przykręcił z powrotem ale trochę nie na miejsce.

No ale i tego było mało, to następnego dnia znowu to powtórzyłem i tu już ledwo nie umarłem, jakieś muchy słyszałem/widziałem (a zima przecież jest), drgawki, jakiś syf przed oczami, zadyszka, rzyganie, no masakra.

Nie wiem co oni w ten syrop pchają, ale nie polecam.

No i przestałem ekperymentować, biorę buprenorfinę + trazdodon, no i chciałem kupić jakieś etizolamy, clonazolamy, no to kupiłem, ale nie wiem poco jeszcze kupiłem 3-MMC.

Nie wiem poco to zrobiłem, no ale już za późno, a wyrzucać tego raczej nie będę.

No i teraz jak to dojdzie (jeśli dojdzie) i wezmę to i znowu będzie to samo, to ja lepiej rzucę się z dachu jakiegoś wysokiego budynki, bo to przynajmniej szybko jest, a tamto co czułem to masakra po-prostu.

Mogę to 3-MMC mieszać z trazodonem i buprenorfiną? A jeśli nie, to ile mam odczekać po ostatniej dawcę trazdonu na przykład?

PS Sorry za wylewność, ale może moje tutaj rewelację komuś posłużą przestrogą, a mianowicie żeby nie brać tego tramadolu w syropie, a przynajmniej nie z innymi lekami.
  • 335 / 57 / 0
Awatar użytkownika

Lepiej żebyś tego nie robił, pomyśl o bardzo negatywnych skutkach ubocznych (wymagana może być nawet hospitalizacja), których poźniejsze konsekwencje możesz odczuwać jeszcze bardzo długo. W syrop pchają tramadol %-D, którego nie powinno się łączyć (chociaż praktyka trochę temu przeczy i lekarze całkiem często piszą ssri i tramadol razem, ale Tramalu się bierze wtedy małe dawki i obserwuje organizm) z wenlafaksyne + trazodon. Spróbował bym na twoim miejscu zdusić w zarodku chęć przyjebki 3mmc (oddaj kumplowi albo spuść w kiblu- jeszcze będzie okazja sobie polatać :patrzy: ) jeżeli bierzesz trazodon , bo ryzyko jest nie warte świeczki, a sama faza na tym zestawie może być biedna.
  • 57 / 1 / 1
Awatar użytkownika

No tyle ze niestety to nie byl zespol serotoninowy (nie pytaj skad wiem). Gdzie mozna zrobic badania tego syfu jakims spectrografem czy czyms?
  • 86 / 4 / 0
Awatar użytkownika

Czy łączył ktoś trazdon z fluanxol ?
  • 743 / 317 / 6
Awatar użytkownika
LittleQueenie
Kompetentny
Kompetentny

Re: Trazodon – miksy
Post
@Uszkodzonabania takie połączenie wydaje się być bezpieczne, jeśli jednak zamierzasz to brać w ciągu to bierz pod uwagę wystąpienie złośliwego zespołu neuroleptycznego.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Pomogłam - podziękuj mi za post!
  • 1 / / 0
Awatar użytkownika

19 kwietnia 2022Uszkodzonabania pisze:
Czy łączył ktoś trazdon z fluanxol ?
w zasadzie mogą się wzajemnie wzmacniać. ale to zależy od tego ile, jak, kiedy i dlaczego to połączysz)). bądź ostrożny!
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
HyperTuba dodaj film
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.