Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 4031 • Strona 404 z 404
  • 41 / 10 / 0
Awatar użytkownika

Re: Pytania o ceny
Post
17 czerwca 2022jezus_chytrus pisze:
A to nie jest tak, że ten Naloxon działa tylko podany w kabel? No chyba, że ktoś bupre wali po instalacji, to wtedy ma to znaczenie.
Generalnie buprenorfina nie jest zbyt popularna w PL na czarnym rynku. Podobno Finowie biorą ją na potęgę (w zasadzie nie wiem, dlaczego akurat ją).
Myślałem, że na zejścia ludzie którzy nie mają możliwości bądź nie chcą być na programach jest popularna i jest jakiś popyt, co do naloxonu nie działa on wcale w takich dawkach z buprą, ale czysty bunorfin jest o tyle lepszy od suboxonu że do walenia IV ma o wiele mniej wypełniaczy i łatwiej się filtruje a ogólnie podjęzykowo po prostu jest zdrowszy, ten naloxone u mnie np. powodował większą potliwość problemy żołądkowe i inne nieprzyjemności ale to off-top czyli nigdzie nikt na ulicy nie spotkał bupry żeby podać cenę jaką wołali ?
ODPOWIEDZ
Posty: 4031 • Strona 404 z 404
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.