...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 47 • Strona 5 z 5
  • 171 / 49 / 0

Bral ktoś gabapentyne albo iporel na odstawkę? Jakie odczucia i ewentualnie co innego polecacie?
Muszę gwałtownie zejść z grama dziennie do zera. Nie mam żadnych problemów lękowych itp
  • 827 / 161 / 0
Awatar użytkownika

Gram to dosyć sporo, po co wchodziłeś na takie dawkowanie ? Nie wiesz że 600mg to max dla pregi na 24h ?
Teraz będziesz miał problem jak chcesz szybko odstawić takie ilości to polecam ci ta Gabapentyne załatw sobie w dawkach 600mg albo 800mg w jednej tabletce i bierz 800 3x dziennie. Iporel po co ???
Lepiej zajadaj acodin w dawkach do 90mg dziennie najlepiej rano, jak będziesz czuł dysocjację zbyt silną to wypij szklankę dobrze osolonej wody.
Po co acodin ? Żeby antagonizować receptor NMDA, który może szaleć po takich dawkach.
Gram dziennie to czysta głupota upośledzenie myślenia, koordynacji ruchowej i akomodacji oka, jak masz dużą tolerancję to lepiej odpuść sobie ją na miesiąc i bierz max 600mg doba.
A z tego grama schodzi co dzień po 300mg spokojnie. Szybka redukcja jak zejdziesz już do 150 to zostań na nim kilka dni a później odstaw całkiem i bierz acodin do tego tak jak pisałem.
  • 1187 / 169 / 0
Awatar użytkownika

Biorę pregabalinę jakieś 3 lata od 150 do 300/doba. Staram się w jednej dawce, czasami w drodze wyjątku wezmę 300 +300 na noc albo 600 rano. Oczywiście miałem wyskoki typu 2,5g ale to w 2020 r. jak się zapoznawałem z rekreacyjnymi właściwościami.
Czy schodzić o 75mg czy może jak wejdę nagle na 150 będzie okej? Na noc mam miansę, pregabalina mi zresztą na sen nie wpływa bo przez te lata na noc ją wziąłem może 4 razy.
🎶 #j3bać% 🎶
  • 1 / / 0

Szczerze mowiac pregabalina uzależniła mnie bardziej niż benzo…
  • 11 / / 0
Awatar użytkownika

Tak, zdecydowanie małymi dawkami. Mi zaczęli to dawać na detoksie, później terapię. Po jakimś czasie odstawienie tego w sumie mogłam śmiało porównać do benzo/słabszego opio.
Uwaga! Użytkownik IvDurga nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1187 / 169 / 0
Awatar użytkownika

15 czerwca 2022klaudiaree pisze:
Szczerze mowiac pregabalina uzależniła mnie bardziej niż benzo…
A jakie dawki i jak długo brałeś benzo i to samo jak z prg?
Mnie uzależniła bardzo mocno psychicznie, jestem już ok 1.5 miesiąca bez pregabaliny więc już fizycznie luz mam w 100% (wcześniej były objawy zimno/gorąco anhedonia itp) ale psychicznie? Jest lepiej bo ciulowo aczkolwiek stabilnie i naturalnie. Tylko czasami myśli krążą wokół ale fajnie byłoby się naj3bać pregą, ale tego nie robię - nawet lekarzowi powiedziałem że odstawiłem bo poczułem zależność, przekreślając dostęp w siebie w przychodni, do innych lekarzy nie chodzę obecnie (rodzinny wypisuje mi medyczną mj bo wie, że pomogła mi w odstawce pregaby i ograniczeniu mianseryny z 30 do 10mg/d)
🎶 #j3bać% 🎶
  • 25 / / 0

Ja właśnie zamykam mój kilkumiesięczny ciąg.
W szczytowym momencie byłem na 4,2g/doba

Aktualnie przyjmuję 1200mg raz dziennie i jest w miarę ok.

Wysiłek fizyczny pozwala zabić ten okropny stan i poczuć się lepiej...
ODPOWIEDZ
Posty: 47 • Strona 5 z 5
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.