Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 10 / / 0
Wiem, że leki z tej grupy osłabiają działanie kwasa. Pytanie w jakim stopniu i czy podczas leczenia tymi lekami warto w ogóle zarzucać papier? Konkretnie chodzi mi o lek zawierający aripiprazolum. Może ktoś ma doświadczenie w tej kwestii i zechce się podzielić.

Jako, że jeszcze wiele innych związków działa na podobnej zasadzie zmieniłem tytuł i przeniosłem do tryptamin- BrightestStar
Ostatnio zmieniony 09 października 2010 przez BS, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana tytułu i przeniesienie wątku
  • 2775 / 32 / 0
Liki przeciwpsychotyczne w większości działają na odwrotnej zasadzie niż psychodeliki. Moim zdaniem nie warto:
1) strata materiału
2) ryzyko zaostrzenia się jednostki chorobowej
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1876 / 20 / 0
Akurat ten co wymieniles tak , działa on równiez antagonistycznie na receptory 5-HT2A to stracisz material ale np taki Haloperidol który nie działa antagonistycznie na receptory serotoninowe (mogę sie mylić) nic nie zmieni prócz tego ze trip nie będzie nalezał do zbyt przyjemnych
  • 881 / 10 / 0
Napewno jesteś świadom tego co chcesz zrobić? oO Tripowanie ze stwierdzoną psychozą może być ciężkim doświadczeniem. No chyba, że zażywasz rekreacyjnie...
Ostatnio zmieniony 10 października 2010 przez Elwis, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdecydowanie odradzam Ci ćpanie.
x = x
  • 228 / 1 / 0
http://www.maps.org/w3pb/new/1998/1998_ ... 2689_1.pdf
tłumaczenie na http://www.psilosophy.info --> psilocybina wywołuje schizofrenopodobne psychozy
Może się to komuś przyda.
  • 183 / 16 / 0
Możliwe że coś zrobiłem źle w trakcie przygotowania kwasku do microdosingu ale póki co wydaje mi się że nie działa w trakcie leczenia amisulprydem. Za pierwszym razem przy dawce 10ug poczułem słaby bodyload, dziwną lekkość ciała i senność. Za drugą próbą zarzuciłem 20ug i nie poczułem kompletnie nic. Rozczarowany dorzuciłem dodatkowe 40ug bez żadnego skutku.

Będzie jeszcze raz ale już na zredukowanej o połowę ilości Solianu.
jestem obłąkany
  • 9 / / 0
Ap ropo amisulprydu mogę od siebie dodać że raz w trakcie męczącego tripa zarzuciłem 200-ke solianu i sobie pięknie zasnąłem więc w moim przypadku amisulpryd zbija działanie kwacha.
  • 2857 / 510 / 0
https://www.youtube.com/watch?v=NspgCkq1pK0

RudeAwakening-LSD cheech martin LSD test
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.