Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 31 • Strona 4 z 4
  • 97 / 8 / 0
Proszę admina o scalenie, ponieważ nie mogę edytować tamtego postu.

Jest to uzupełnienie posta wyżej. Minęło trochę czasu od tamtego razu z 3-FMA wiec napisze dopełnienie. Post wyżej tyczył się tabletek, tym razem otrzymałem 2g w prochu, poniżej dodam zdjęcie sortu.

Dziwi mnie fakt ze temat jest tak zapomniany, bo substancja jak najbardziej daje rade. Przypadła mi do gustu %-D Podtrzymuje zdanie ze bardziej czuć dopamine niż serotonine. Serotoniny nie odczuwam prawie wcale, za to motywacja i chęć do działania, chęć rozmowy, leciutkie pobudzenie psychiczne, muzyka fajnie siada, jest tez lekka euforia - trochę ciarek. Źrenice raczej w normie, ale w pomieszczeniach bez dużej ilości światła widać ze są rozszerzone, ale nie na maksa, przeszklone oczy już widać niestety. Mowa tu o dawce ~50mg sniff/oral polowa sniffem, bo za bardzo piekło, wiec resztę zlizałem. Pierwszy raz miałem okazje testować ta substancje w formie innej niż tabsy, wiec chciałem spróbować nosem - nie polecam %-D Bardzo boli, ale na szczęście tylko przez chwile. Podczas działania zaobserwowałem uczucie lekkiego wytrzeszczu oczu, takie podnoszenie brwi tylko ze zapominamy żeby tego nie robić %-D Przez chwile siedząc przed komputerem towarzyszyło uczucie unoszenie (robota serotoniny, której zresztą nie ma tu za dużo?!). O wypierdolu z butów nie ma tu mowy, ale jak dla mnie najlepsza substancja do posiedziedzenia w domu czy nawet wyjścia ze znajomymi a nawet i impreze.

Wkurwia trochę potliwość, bo moje ręce dosłownie błyszczą się od potu a nie pomaga fakt ze jest gorąco, ale zdążyłem się przyzwyczaić. Przy normalnym jedzeniu, piciu i śnie nie zaobserwowałem żadnego zjazdu po całym dniu na trójce. Bezsenność standardowo wystąpiła, ale byłem na to przygotowany po ostatnim razie. Jest ona do ogarnięcia, bo nie jest to bezsenność typu "ja pierdole lezę i nie mogę spać, wszystko mnie wkurwia" tylko bardziej "o jest noc a czuje się jak w dzień, ale trzeba iść spać :/ ". Z amfetamin nie miałem okazji testować jedynie 3-FA i 4-FA a 3-FMA stawiam dość wysoko w moim osobistym rankingu.
Może i nie ma takiego pierdolniecia jak w ketonach, ale i tak fluorofety > bk właśnie za tą subtelność działania.

Poniżej zdjęcie sortu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
%-D
ODPOWIEDZ
Posty: 31 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.