Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 351 • Strona 36 z 36
  • 42 / 11 / 0

Re: JWH-210
Post
Skoro mówisz, że na tej substancji był wysprzedawany Spice, to mi przypomniałeś daleką przeszłość. 2010r. Pamiētam, że były trzy wersję. Spice Gold w złocie, Spice Ice w srebrze i jakiś trzeci. Płaciłam 120zł za 3g. Byłam zachwycona tym środkiem, napewno tam siedziało jwh 210? Poniewaz dostępność powróciła sklepowo-netowa 20ojro/gram. Czy jakość ponownie powali na kolana? Hmmm. Podjąć próbę? Hmmm.
Przez 12lat przyzwyczaiłam się do sekatorów, wiązanych z fluorem ☺️☺️

5f-akb-47, gdzie się podziałeś skarbeńku
/ tęsknię nieprzerwanie /
Uwaga! Użytkownik pomarszczona nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 351 • Strona 36 z 36
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.