Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 349 • Strona 31 z 35
  • 770 / 125 / 0
Dostałem od dra arypiprazol o dziwo, mam brać 7,5 mg rano na próbę, stwierdził że sam jest ciekawy jak na mnie podziała. Tylko czytam że fluoksetyna wpływa na stężenie tego leku a ją też mi przepisuje, może ja odstawię na razie.
  • 339 / 11 / 0
Czy mozna brac 55 mg lurazydonu i 15 mg arypirazolu? Obydwa to srednie dawki leku. Chodzi mi o zlosliwy zepsol neuroleptyczny czy to nie grozi wystapieniem? Te dwa leki sie ladnie uzupelniaja dlatego chce brac takie polaczenie.
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2022 przez Luk890, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 858 / 348 / 6
08 czerwca 2022zburzony pisze:
@LittleQueenie w jakiej dawce bierzesz? Mnie interesuje działanie aktywizujące, tutaj chyba już 5 mg wystarczy. Bierzesz też może jednocześnie jakiś antydepresant?
Znajomy mówi że wytargował 7,5 mg i to tylko przed zaśnięciem, oprócz tego pobiera również lamotryginę na padaczkę i na spanie ich tam faszerują zolpidemem.
10 czerwca 2022zburzony pisze:
Dostałem od dra arypiprazol o dziwo, mam brać 7,5 mg rano na próbę, stwierdził że sam jest ciekawy jak na mnie podziała. Tylko czytam że fluoksetyna wpływa na stężenie tego leku a ją też mi przepisuje, może ja odstawię na razie.
Skoro Ci magik każe brać, to bierz nie dyskutuj. Na pewno przewidział to combo. Nie wchodź tutaj w jego buty, proszę CIę.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 770 / 125 / 0
Biorę drugi dzień 7,5 mg rano jak dr kazał i póki co jest ok, nie powoduje senności, trochę jakby więcej mi się chce i łatwiej jest zmusić się do różnych czynności. Dzisiaj po południu przez parę godzin byłem dziwnie odrealniony ale nie było to nic strasznego.
  • 858 / 348 / 6
@zburzony popatrz czy nie podjadasz więcej na tym aripiprazolu. Znajomek przytył 3 kg w ciągu 2 tygodni byciem faszerowanym lekiem.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 770 / 125 / 0
@LittleQueenie na razie apetyt bez zmian ale spodziewam się że będzie większy i trochę przytyję, zresztą nawet chętnie bym nabrał trochę masy, zawsze się wtedy czuję pewniej.
Dzisiaj czuję się znów trochę odrealniony ale jestem w pracy i nie przeszkadza mi to, jestem też dziwnie pobudzony i spokojny jednocześnie, parę razy miałem lekką głupawkę.
  • 527 / 149 / 0
U mnie dziś wymiana amisulprydu na arypiprazol - dzień pierwszy.

Nie mogę sie doczekać efekty. Dawka 10mg, cel - aktywizacja.

Zdam relację, czy faktycznie pomaga.

BTW czy to dziala od pierwszej tabletki jak sulpirydy czy się rozkręca?
  • 770 / 125 / 0
Według mnie efekty są już od pierwszej tabletki ale pełnią działania to na pewno po jakimś czasie dopiero jest.
  • 339 / 11 / 0
Czy jak ktos bierze dwa neuroleptyki np. Abilify i lurazydon to przytyje bardziej niz na samym arypirazolu??? Mowie tu o srednich dawkach...
  • 770 / 125 / 0
Biorę 7,5 mg około tygodnia i bez wątpienia działanie leku jest wyczuwalne i raczej jest to działanie pozytywne. Brałem w życiu mnóstwo leków, teraz oprócz arypiprazolu również biorę jeszcze parę innych, ale pierwszy raz czuję jakby lek zmieniał mnie samego, jakby moją osobowość. Ciężko to opisać ale jest to odczucie jakbym stawał się trochę innym człowiekiem, nie jakoś radykalnie ale jednak, jakbym inaczej myślał, inaczej odczuwał różne rzeczy. Nie powiem, na przykład po alprazolamie czy innym dobrym benzo też czułem się inaczej, to znaczy dużo lepiej, ale czułem że to po prostu lek świetnie działa, kasuje mi lęki i zachamowania, a tutaj nie ma tak spektakularnego efektu ale jest to wrażenie bycia trochę kimś innym. Poza tym na pewno jestem trochę spokojniejszy, choć chwilami jednocześnie pobudzony, jest większa pewność siebie, chyba też więcej odczuwam złości ale jakoś tak pozytywnie, to nie jest tępa agresja.
Także póki co lek bardzo mnie zaskoczył, raczej pozytywnie, ciekaw jestem co będzie dalej. Dodam że biorę jakby nie patrzeć grube combo, bo oprócz arypiprazolu także wenlafaksynę, fluoksetynę i tianeptynę.
ODPOWIEDZ
Posty: 349 • Strona 31 z 35
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.