Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 575 • Strona 54 z 58
  • 908 / 10 / 0
Zazywam już 5miesiecy
  • 524 / 149 / 0
Dawki antydepresyjne/antygłodowe działają od pierwszego tabsa.
  • 495 / 132 / 0
@GermanskiOprawca masz rację, mea culpa. za bardzo zaufałem autorowi postu na górze.
PW - pamiętaj o privnote.com
WickrMe m0rningzolpi
mail little.liar@hush.ai

w przypadku kontaktu mailowego bądź przez Wickr - proszę o przedstawienie się nickiem z [H] w pierwszej wiadomości
  • 12 / / 0
Biorę od wczoraj amisulpridum w dawce 50mg na depresję z lekiem wolnoplynacym strasznie dziwnie się czuję błyski przed oczami problemy z koncentracją miał ktoś z was podobne objawy do przejdzie?
  • 908 / 10 / 0
Jak odstawic dawkę sulpirydu 50mg?
  • 1274 / 74 / 1
Dobra podbijam da radę solo na zjazd po fecie?Jaka dawka?
action movie:gun:
  • 67 / 3 / 0
Sulpiryd biorę od około miesiąca i działa na mnie rewelacyjnie. Moje funkcjonowane znacznie się poprawiło. Dawka 2x50mg. Mam tylko jeden duży problem przez który niestety prawdopodobnie będe musiał przestać przyjmowac ten lek. Spowodował u mnie straszną sztywność mięśni pleców. Do tego stopnia, że dwa razy byłem u rehabilitanta, bo mam problem z poruszaniem i już nie mogłem się nawet wyprostować ( do tego nakładają się moje problemy z przepukliną kręgosłupa ).
Czy przychodzi Wam jakieś rozwiązanie, aby ten skutek uboczny ustąpił? Bardzo nie chciałbym odstawiać suplirydu.
Moim pomysłem jest dodanie na noc minimalnej dawki agonisty receptorów dopaminowych ropnirolu lub zmiana na amisulpryd, który podobno rzadziej powoduje napięcia mięśniowe, a może zrobić te dwie rzeczy jednocześnie?

Dzięki za każdą podpowiedź.
  • 66 / 3 / 0
Powiedzcie mi czy sulpiryd w dawce 100 mg podnosi dopamine czy obniża. Dostałam na odstawkę benzo ale mam dużo innych problemów zdrowotnych dziś po drugiej dawce boli mnie głowa i szyją dziwna sprawa z tą szyją z tyłu głowy.
  • 524 / 149 / 0
@Anszuaa03

Sulpi chyba reguluje poziom dopaminy, w zalezności czy masz za niską czy za wysoką. Ogólnie dawki aktywizujące do 300mg/d dają również łagodzenie zespołu abstynencyjnego.

Swoją drogą obczaj fasoracetam na odstawkę benzo, zbiera pochlebne opinie wśród rzucających GABAnergiki.
  • 593 / 157 / 0
Delikatnie bardzo delikatnie blokuje wychwyt zwrotny dopaminy, choć też zależy od dawki, im większa tym ta blokada silniejsza. Ten lek dają na chorobę alkoholową więc na odstawkę bezno też się raczej nada. Nie uzależnia silnie można z niego zejść zmniejszając dawkowanie w ciągu tygodnia dwóch ale co do tego to pytaj lekarza o szczegóły.
ODPOWIEDZ
Posty: 575 • Strona 54 z 58
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.