Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 6 z 7
  • 8284 / 1531 / 2
09 stycznia 2021UltraViolence pisze:
Dziwne, z jednej strony zdaję sobie sprawę z tego, że kokaina jest jednym z najbardziej ryjących serce dragów i tego nie neguję, z drugiej natomiast przy dobrym materiale nigdy nie czułem napierdalającego serca (za wyjątkiem sytuacji, gdy przywaliłem lub wypiłem za dużo), co akurat przy innych stymulantach ma miejsce.
Żeby było jasne, jeszcze raz: koka katuje serce, ale dla mnie jest to nieodczuwalne.
Masz jakieś źródło na to, że tachykardia jest jedynym wyznacznikiem toksyczności ?

06 lutego 2021Leksi pisze:
Potwierdzam, po niczym mi tak serce nie nawalało jak po tym, dosłownie czułam że o życie walczę, jeden szczor więcej i mogło by być naprawdę źle.
To się nazywa nad grup. Może wynikać z odwodnienia, spierdolonych zależności albo chujowego materiału.
  • 43 / 1 / 0
Myślcie ze ze koła bardziej niszczy serducho od fety?
  • 55 / 5 / 0
@CyprianxD Nie myślimy, a jest na ten temat wiele prac naukowych. Nie chce mi się teraz robic researchu, ale ostatnio nawet coś czytałem na ten temat. Generalnie ludzie mają bardzo naiwne myślenie, że skoro koka ma krótki okres półtrwania a efekty wydają się być dość subtelne to serce nie dostaje takiego wycisku.
  • 8 / 2 / 0
Czy można na sen (po koko i alko) użyć hydroxyzyny z braku innych możliwości?
  • 35 / 1 / 0
22 października 2021faltaderespeto pisze:
@CyprianxD Nie myślimy, a jest na ten temat wiele prac naukowych. Nie chce mi się teraz robic researchu, ale ostatnio nawet coś czytałem na ten temat. Generalnie ludzie mają bardzo naiwne myślenie, że skoro koka ma krótki okres półtrwania a efekty wydają się być dość subtelne to serce nie dostaje takiego wycisku.
generalnie to ludzie tez maja bardzo naiwne myslenie, ze koka jako gwiazda, ze tak to ujme, popkultury, kojarzona z bogactwem, hollywood aktorami musi byc bezpieczna, skoro wszyscy bogaci to wala. Nic bardziej mylnego to jedno z najgorszych scierw dla serca i chyba juz lepiej jakikolwiek inny stymulant przyjmowac
  • 2 / / 0
16 marca 2022pipensor pisze:
Czy można na sen (po koko i alko) użyć hydroxyzyny z braku innych możliwości?
Lub kwetapleksu albo zolpidemu?
  • 36 / 1 / 0
Moim zdaniem przy takim samym dawkowaniu czystych substancji z mef amf i coc najbardziej obciąża mef potem amf i najmniej koko.
  • 5170 / 940 / 40
To twoje zdanie.
Badania naukowe nie kryją złudzeń. koks najbardziej rozpierdala serce.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 1 / / 0
Czy ktoś z Was tu obecnych doświadczył odrętwienia calego ciała, zwłaszcza rąk po dłuższym maratonie z koką?
Zastanawiam się czy to wyczerpanie organizmu lub jakieś sercowe problemy.
  • 9 / / 0
Ostatnio miałem podobną sytuację do Ciebie. Od wieczora do około 2 w nocy koka, niestety zabawa miała miejsce na już zmęczonym organizmie po całym tygodniu i kilku wcześniejszych razach z kokainą w ciągu tego tygodnia. Od około 3 zaczęło się od MDMA, potem 2-CB. Nad ranem koło 9 poczułem jak najpierw zaczynają drętwieć palce, potem usta, nos a na końcu nogi. Lekko narastał niepokój. Tętno było lekko wyczuwalne, oddech przyspieszony, znacznie zwiększona potliwość. Pomagało podniesienie się z pozycji siedzącej i spacer, po czym znów podczas siedzenia objawy się zwiększały. Po około 45 min wszystkie objawy minęły.
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 6 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.