Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 68 • Strona 2 z 7
  • 977 / 221 / 0
18 maja 2022FAMAS1980 pisze:
@kazrwd , to może zmień środowisko, a nie się obracasz wśród samych ćpunów :) Znam od cholery osób z różnych środowisk i szczerze mówiąc malutki dołsownie ułamek procenta bierze twarde narkotyki :p
Ja tak samo, nie znam nikogo kto by walił beta-ketony, a jestem rocznik 90. Wszystko zależy w jakim środowisku się obracamy, w moim beta-ketony czy amfetaminy są bardzo źle postrzegane. Jedynie trawę i alkohol tolerują, pojedyncze jednostki które znam próbowały psychodelików.
Wyobrażam sobie że w takim środowisku ćpuńskim jest im obojętne co dostają pod hasłem "kryształ", byleby kopało.
  • 482 / 95 / 0
Ja jestem rocznik 01 i większość moich znajomych próbowało ketonów. Nie obracam się w jakimś patologicznym środowisku, po prostu jak jest jakaś większa impreza to ktoś zawsze ma.
  • 3455 / 545 / 2
Ja teraz mieszkam na wsi same porządne rodziny, które na oczy nawet maryśki nie widziały. Tak to u mnie na byłym osiedlu sam w czasach świetności dopalaczy byłem przez parę dobrych lat ketoniarzem głównie leciało 3mmc nikt z moich znajomków i ogólnie ludzi z osiedla prócz mnie nie wiedział o legalnym zamawianiu dopków i research chemicals przez Internet ba nawet nie wiedzieli co to rc itp jedynie fetka latała po osiedlu. Ja również nie byłbym w tym temacie gdybym przypadkowo nie wpadł w sieci na przypadkową stronę z gratisem wtedy dostałem gram etylofenidatu i zamówiłem pocztą ale wtedy byłem nawciągany na maxa jak przyszła przesyłka później kolejne już dam zamawiałem tak jak mówię ludzie z okolicy byli zieloni w tym temacie nikt nie wiedział że przez sieć można było takie wynalazki zamówić. Kryształ rzadziej ale też chodzi ale bardziej fetka. helu u nas nie ma.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1106 / 150 / 0
Ja mieszkam też na wsi około 15km od dużego miasta i mam +30 i tej epidemii obecnie nie zauważam. W moim gronie ludzie walą fetę tonami, młodzi sobie jarają mj, no i hektolitry alkoholu, ale bieda kietonów jakoś bardzo nie widać. Duuużo gorzej było ponad 10 lat temu gdzie był boom na mefedron i inne rcki legalne, wtedy mógłbym to nazwać epidemią. Zapewne co region to inaczej, bo wystarczy pojechać np. do Bogatyni, Zgorzelca i tam od wielu lat rządzi meta, są regiony gdzie hel zbiera żniwo, więc dużo też zależy od tego gdzie aktualnie mieszkamy. U mnie i tak 90% ludzi mówi kryształ i w sumie zawsze tak było a tak na prawdę nie wiedzą co mają w samarze.
"Nieśmiertelny jak Ciro Di Marzio"

Chcesz coś ważnego ode mnie? Jestem mniej na forum, zajmuje się raczej tylko "moderacją", masz coś ważnego? to zapraszam PW, czat ew. hyperwrb@tutanota.com
  • 175 / 25 / 0
Ja mieszkam blisko dużego miasta i kiedy ketonowalem, to w nim. Wtedy pełno młodych ludzi grało w ketony. A niedawno usłyszałem, że i w mojej pipidowie sporo się dzieje i nasłuchałem kto sobie biega itd.
Uwaga! Użytkownik cancelotti nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5 / 7 / 0
Chciałbym zaznaczyć że nie powiedziałem że dosłownie wszyscy walą ketony i nie miałem na myśli akurat waszego towarzystwa, problem tworzy się w większych miastach gdzie ludzie nie widzą imprezy bez tego a chciałbym zauważyć że wasze wioski/małe miasta to zdecydowana mniejszość w porównaniu z dużymi miastami gdzie problem jest ogromny i myślę że procent wjebanej/nadużywające młodzieży lub młodych dorosłych w takich miastach jest szokująco duży.

Chciałbym zaznaczyć, że to że wy nie widzicie problemu nie znaczy, że go nie ma, a to jakie spustoszenie w psychice i ogólnie organiźmie sieje wpierdalanie wszystkiego co jest w krysztale z ulicy jest niewyobrażalne, tymbardziej że zauważyłem że "rozrzutnicy" tego mają jak to zwykle bywa tendencje do zapewniania ludzi że wiedza co za towar dostają i reklamują się jako jakieś 3mmc/cmc sprzedając pod tym szyldem jakieś kurewsko kardiotoksyczne gówno. Głupota ludzi nie zna granic to wiemy nie od dziś.

Dodano akapity -- 909
  • 29 / 3 / 0
Sam zauważyłem że dzieciaki *14 lat wzwyż* biorą te swoje "mefiki" non stop. Często nawet po 100zł za gieta.
  • 885 / 150 / 0
@mondrynarkus337 , to odważny diler że goni dzieciakom no może jak dzieciak to też diler :D
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
  • 29 / 3 / 0
Najczęściej jest tak że dzieciak to tez diler. Lecz najbardziej rozpierdala mnie nazywanie wszystkiego co w krysztale "mefikiem", i ceny za te analogi nie działające. Najlepiej odpuścić B-k całkowicie i połapać koksu.
  • 126 / 2 / 0
@up Hehe u nas znowu na wszystkie rc mówią "kryształ" nie ważne czy to mmc, cmc, alfa czy hex.
Aczkolwiek epidemii nie zauważam, rządzi jednak feta.
ODPOWIEDZ
Posty: 68 • Strona 2 z 7
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.