Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Cześć wszystkim użytkownikom.
Jestem tutaj nowy i mam nadzieję, że nie powielam tematu. (Szukajka nie pomogła a temat nie daje mi spokoju).

Jakoś 2 miesiące temu dano mi spróbować niewielka ilość amfy. Fajnie mnie ona pobudziła, mogłem np spędzić nockę przed kompem grając (dawno tego nie mogłem zrobić zawsze około 1 odpadalem przypomniały mi się fajne stare czasy za dzieciaka). Wracając do sytuacji. Stwierdziłem, że weekendowo jeśli nie mamy planów to możemy sobie pozwolić na zarwanie dnia i nocy wspomagając się narkotykiem. Wszystko byłoby ok, ale ostatnio kupiliśmy 10g trochę na test czy nam to na miesiąc wystarczy i tu zaczęły się problemy.
1. Po wciągnięciu nawet niewielkiej ilości zaczynają drętwieć palce, ale.nie wiem czemu jest to całkiem przyjemne uczucie. Czy to normalne?
2. Z czystej ciekawości chciałem powąchać jak to pachnie( jestem nowy w tych tematach i większość robię z czystej ciekawości i tak jak umiem to odstawic czy też nie mieć chęci na to tak ciekawość wygrała ze mną) doinformowalem się jaki ma mieć smak i jaki powinien być zapach i tu moje zaskoczenie. Zapach był taki jakbym wąchał spirytus i to taki 99.9% aż mnie wykręciło i zaczęła głowa boleć. Przeszukałem to forum w szukaniu odpowiedzi, ale nie znalazłem potrzebnej informacji, jedynie radę że warto spróbować to osuszyć. Tak też uczyniłem i ku mojemu zaskoczeniu z 10g zrobiło się nagle 7 z tendencją spadkowa. Może mi ktoś wytłumaczyć na co tak naprawdę trafiłem? Mówię z ciekawości chciałem spróbować innych rzeczy ale trochę się boje bo wiem że to tak nie powinno wyglądać.
  • 185 / 21 / 0
1. Ja bym nazwał to zimnymi dłońmi i przez to osłabione w nich czucie. (Met)amfetamina ma specyficzny rodzaj działania, ale w skrócie zwiększa katecholaminy - dopaminę i noradrenalinę. Nie jest inhibitorem wychwytu zwrotnego, nie wyrzuca też w/w w przestrzeń międzysynaptyczną. Jak jesteś zainteresowany poszerzeniem wiedzy to poczytaj o mechaniźmie VMat.
2. Stawiam na pastę, 70% to "coś białego", a 30% to rozpuszczalnik, zwykle etanol. Plastelina, nie? Bo woda rozpuszcza siarczan amfetaminy z łatwością. Jakby urosło to mógłbyś mieć pewność że masz do czynienia z chlorowodorkiem amfetaminy, jedyna higroskopijna forma tego związku. Najmniejsze prawdopodobieństwo, ale istnieje. To, że ktoś robił rekrystalizację z etanolu i trafiłeś na primasorcik jeszcze nieodparowany. Ale to tak w ramach ciekawostki.
  • 2 / / 0
Dziękuję za odpowiedź. Wiedza moja jest stricte teoretyczna, a nie chciałbym sobie zrobić krzywdy przez przypadek. Faktycznie po wzięciu 0.3g pobudziło mnie to mocno dobowo nie przekroczyłem 1g a dalej trzyma. Może być tak jak mówisz, dodatkowo poczytam o tym mechanizmie.
  • 185 / 21 / 0
No to plastelina. 50mg fety donosowo to przedawkowanie dla laika.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.