Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 137 / 15 / 0
Kiedyś odkryłem sposób na psychodelikowy bodyload. Testowałem to tylko na tryptaminach więc zakładam w dziale tryptaminy, ale myśle że na FEA też działa. Polega to na zażyciu małej, nawet progowej dawki dowolnej psychodelicznej tryptaminy, najlepiej takiej która powoduje jak najmniejszy bodyload. Moja ulubiona do tego celów to MiPT. Kiedyś kupiłem ją właśnie tylko w celu używania jako bodyloadowej szczepionki i jest do tego idealna. Ani razu się nie zawiodłem :) . Po 2 godzinach zażywamy "główną" tryptamine której bodyloadu chcemy uniknąć. Powinna się wczytać bez jakichkolwiek negatywnych dolegliwości.
Jeśli dorzucaliście kiedyś psychodeliki to pewnie zauważyliście że dorzutki bodyloadu nie powodują i na tej zasadzie działa ten sposób. Nie wiem czy każdy tak ma, ale myśle że ja nie jestem wyjątkowy i raczej każdy, lub chociaż większość użytkowników będzie doświadczała tego samego.
Pierwsza substancja podnosi troche tolerancję na psychodeliki, więc dawkę głównej substancji trzeba zwiększyć o jakieś 10-20%.
  • 263 / 21 / 1
Dziękuję
  • 924 / 186 / 0
Bardzo pokrętny sposób, mała dawka na początku może faktycznie zmniejszyć nieprzyjemne uczucia tryptaminy, ale lepszym sposobem będzie zastosowanie antagonisty 5ht3, który głowie odpowiada za efekty uboczne, dobrymi substancjami będzie CBD i sproszkowany lub surowy imbir w dużej ilości, te metody działają i nie osłabia wejść dużej dawki, mniej marnowania materiału.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.