uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 594 • Strona 60 z 60
  • 175 / 25 / 0
@Jezus Chytrus
Auto pestki z zeszłorocznego Chronica, który mi nie podpasował.
Mógłbym je pewnie wydać, ale nie mam komu :)
Uwaga! Użytkownik cancelotti nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2912 / 781 / 5
Chwast mi sam wyrósł w ogródku. Podlewałem jedynie wodą, gdy było już bardzo sucho. Nie zajmowałem się wcale, coś opierdoliło liście, a przy trimowaniu spadły takie dwie tłuste larwy.
imgonline-com-ua-dexifW8ekye0QsTLm.jpg
rsz_img20220928181231.jpg
imgonline-com-ua-dexifmMwFUKRfnxcP.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 11677 / 2262 / 0
Zajebisty motyw : D Ciekawe, jak doszło do zasadzenia.
Liche to dość, ale za to na samej wodzie - czystsze już być nie może. To jest jednak najzwyklejszy chwast, skoro potrafiło wyrosnąć spomiędzy płytek i dojść na samej wodzie.
Widać też, że jakaś odmiana pod miejscowe niebo, bo doszła stosunkowo wcześnie. Moim sezonom brakuje jeszcze odpowiednio ze 2 i ze 4 tygodnie.

Było już testowane?
  • 2912 / 781 / 5
Jakieś dwa tygodnie temu urwałem malt topek, wrzuciłem w piekarnik i zjarałem ale to było już w ciągu trawkowym i nie do końca wyschło nawet.
Pachnie zajebiście, ogólnie to pierwszy krzak, którym było czuć w środku, nawet jak drzwi były zamknięte. Poczekam do końca curingu myślę z testami. Wypadło kilka nasion, wielkie niesamowicie w porównaniu do automatów, które sadziłem wcześniej.
Zacieram łapki, a na razie palę Royal Runtz. 😋
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
ODPOWIEDZ
Posty: 594 • Strona 60 z 60
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.