Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 229 • Strona 20 z 23
  • 4 / / 0
Lece do Portugalii. Planuje spakować do bagażu rejestrowanego kosmetyczke z originalnie zapakowanym bunorfinem ( bupronorfina 2 mg tab ) dwa listki + dodatkowo apap i stoperan , Jakie jest ryzyko przypału? Czy w razie w , ksero z przerobionej recepty może pomóc?
  • 11675 / 2261 / 0
Raczej nikt się tym nie zainteresuje. Osobiście nie brałbym żadnego ksero przerobionej recepty. Swego czasu przewoziłem kilka razy dużo większe ilości leków (w walizce, jak i podręcznym - na sam koniec świata) i nikt na nie okiem nie rzucił.
  • 1432 / 70 / 0
Ostatnio śniło mi się, że byłem w Barcelonie i podekscytowany kupiłem trochę za dużo wyrobów. O ile susz postanowiłem komuś oddać, o tyle szkoda mi było żelków. W tym śnie postanowiłem, że zakopię je w lesie, np. zapakowane w puszkę.
Jednak gdy byłem w rejonie, okazało się, że do lasu kawał drogi, a pogoda była bardzo niepewna.
Potem mi się śniła scena, że zastanawiałem się, czy zawinięcie tego (kilku sporych żelków) dwukrotnie w gumkę i jeszcze wcześniej jakiś mały woreczek i przewiezienie tego w najbardziej dyskretnym bagażu - czyli anusie to ryzykowny pomysł. Miałem w tym śnie lecieć samolotem. Nie pamiętam zakończenia, ktoś może podpowie, jak mógł się skończyć 😉?
LSD - Piękna i Bestia
  • 187 / 28 / 0
@Scone
Nie. I jeszcze raz nie.
Ale ja jestem paranoikiem. Nie wiem co to kurwa za żelki, ale odsiadkę ryzykować, może kilka lat? Lepiej już sobie wyślij te żelki listem nierejstrowanym na swój adres, w którym się kierujesz. Albo wpierdol na miejscu. Tylko do buzi, nie do anusa.
  • 11 / 2 / 0
Jak będzie z blistrem pregabaliny do jakiegoś kraju Ameryki Południowej jak Panama, Peru etc.?
Uwaga! Użytkownik Clonazepamum nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11675 / 2261 / 0
0 problemu. Latałem w prawdzie tylko do Chile, ale z takim arsenałem, że 1 listek pregaby to kompletnie nic.
  • 366 / 134 / 0
SWIM transportowała substancje samolotem (nawet tak przypałowe jak marihunaen) w kubeczku menstruacyjnym :)
Ja bym się stresowała, ale jak ktoś się nie stresuje i jest kobietą to jest to opcja. Przez prawidłowo założony kubeczek nie przedostają się zapachy.
  • 5 / / 0
Co do Noopeptu i podobnych - sprawdź najpierw status prawny tych substacji w danym kraju.
Latałem na trasach PL (Modlin, Warszawa, Kraków) do Francji, Hiszpanii, Portugalii, Holandii). Bezproblemowo. Nigdy nie miałem problemu ani kontroli osobistej. Bagaż podręczny, oryginalne opakowanie (płyn, później proszek 2g).
  • 147 / 3 / 0
da rade przeleciec samolotem z dominikany do kolumbii kiedy jestem poszukiwany miedzynarodowym listem gonczym? czy jakos lotniska kontroluja ten status?
  • 11675 / 2261 / 0
Gdyby nie kontrolowały, to list gończy nie byłby nic wart.
ODPOWIEDZ
Posty: 229 • Strona 20 z 23
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.