Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 80 • Strona 8 z 8
  • 1 / 1 / 0
Jest git w porównaniu do fety to niebo a ziemia
  • 1 / / 0
Waszym zdaniem czy jest możliwe żeby kokaina była sprzedawana za pośrednictwem #firmy farmaceutyczne aptek i czy tyczy się tylko do uprawiania sexu to pytanie kieruję do ludzi interesujących się tematem Ameryki południowej i fachowego użycia koki przekształconej w kokainę. Wiadomo, że ludzie używają kokainę #frywolnie
#Hiszpania
  • 1681 / 235 / 0
kokaina jako afrodyzjak?
What do you think? You break bad?
  • 375 / 202 / 0
kokaina na pewno daje ogromne pokłady pewności siebie, przy czym nie wyzwala w człowieku wyłącznie zwierzęcych instynktów. Niby seksmaszyna, ale jednak z ludzką twarzą.
Pokażę Wam to, czego nie ma.
  • 30 / 3 / 0
kokaina w moim przypadku, różni się tym, że w przypadku stosunku jestem pewniejszy siebie i w 100% oddaje się czynności, w przypadku innych specyfików, wiadomo człowiek podświadomie myśli o innych fantazjach i na tym czerpie podniecenie :D
  • 2324 / 238 / 223
@sensejo1992 akruat w tym przypadku kokaina daje taki efekt, bo produkuje duże ilości dopaminy i noradrenaliny, ona idealnie dostraja, natomiast dopamina daje uczucie błogiej przyjemności. Stąd tak bardzo łatwo po kokainie doświadczać ekscytujących uniesień z drugą połówką.

@mietowy3 Prawdziwy afrodyzjak, to substancja, która w określony sposób wzmaga popęd seksualny, nie powodując przy tym szkody dla organizmu. Tradycyjne używki są z kolei trucizną dla ośrodkowego układu nerwowego. Mimo tego, że w niewielkich dawkach mogą działać rozluźniająco, to z drugiej strony mogą powodować impulsywne, instynktowne i wręcz zwierzęce zachowania seksualne, które bywają bardzo niebezpieczne. Konsekwencje przyjdą z czasem.

Już pomijając fakt, że potem ciężko uprawiać seks bez wspomagaczy. A nawet jak wali się ciągi po 3-4 lata, to kiedyś w końcu dragi będzie trzeba odstawić, a odcisk, jaki zostawi taki seks będą masakryczne.
The depths are everything.
  • 1 / / 0
za szybko :p
Uwaga! Użytkownik 3rdStageNavigator nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 13 / 4 / 0
Raz na rok, najczęściej w okolicach Sylwestra robię z partnerką planowaną nockę na koko.
W moim przypadku jest to zbawienne.
Człowiek się otwiera seksualnie, co zostaje na długo po seansie.
Zazwyczaj jest to około 6 godzin, co prawda na koniec ciężko z erekcją, mimo że głowa chce to członek nie współpracuje. Jednak seks to nie tylko bolcowanie.

Apropo, mamy już grudzień :mniam:
  • 13 / 1 / 0
Ja po koko mam straszne problemy ze wzwodem - chęć na seks jest niesamowita, przychodzą do głowy różne ciekawe pomysły, człowiek odblokowuję się ale gorzej na dole 😬
I tu moje pytanie - moja partnerka zdecydowanie preferuje koko, ja po emce mogę bzykać się w nieskończoność i myślę, żeby ona bawila się na prochu a ja zarzucę Dropsa.
Co myślicie o takim połączeniu? Może ktoś z Was testował już coś podobnego? Obawiam się, że nie dogadamy się bo to jednak trochę inna faza ale może się mylę 🤔
  • 61 / 15 / 0
Skoro partnerka preferuje kokon to chyba wiesz czego się po niej spodziewać. Po sobie z resztą też skoro uprawiałeś już seks po emce. Teoretycznie ona będzie miała parcie na hardkor (chociaż nie taki jak po b-k) a Ty na nudne romantiko, co z jej punktu widzenia będzie nieatrakcyjne. Ale różnie to może być. Spróbujcie a będziecie wiedzieć.
A to, że masz al dente po kokonie to tylko kwestia głowy.
Nie mamy dość siły, aby całkowicie iść za swoim rozumem.
ODPOWIEDZ
Posty: 80 • Strona 8 z 8
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.