Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 5 / 1 / 0
Szybkie wprowadzenie:
Kash to urzytkownik DMT-nexus, który stworzył najlepszą znaną obecnie ekstrakcję LSA, dającą niemal w 100% czysty produkt. Wymaga ona jednak kilku odczynników i odpowiedniej ostrożności. Znalazłem tu na hyperreal'u już przykład ekstracji LSA ale była to lipna, dająca zanieczyszczony produkt metoda, pozatym OP napisał jak zrobić LSH przy użyciu olejku miętowego. NIE istnieją żadne dowody na konwersję LSA -> LSH przy użyciu tych substancji.

Zaawansowana ekstrakcja LSA według Kash'a
Potrzebne:
100 nasion HBWR Odmiana hawajska. Nigdy nie kupuj odmiany Ghana. (Nasiona Morning Glory mogą zostać również użyte w znacznie większej ilości)
Rozpuszczalniki:

300 ml acetonu.

110 ml wody destylowanej .

100 ml benzyny aptecznej.

100 ml toluenu lub DCM. (myślę że toluen jest sensowniejszą opcją)

5 ml nadającego się do picia etanolu (nie takiego zanieczyszczonego, może być spirytus 70-95%).

Odczynniki/środki osuszające:

1 szczypta kwasu cytrynowego.

1 ml amoniaku.

1 szczypta kwasu winowego.

Sprzęt:

Filtry do kawy i lejek.

Naczynie do odparowywania/miska.

Strzykawka 10 ml.

Pałeczka do mieszania.

szklane naczynia.

Fiolka 15 ml lub większa (najlepiej ze szkła oranżowego).

Wszystkie materiały zawarte na tej liście można znaleźć w sklepach spożywczych lub w Internecie u codziennych konsumentów.

Uzyskiwanie czystego, płynnego ekstraktu LSA:
Rozdrobnij nasiona na proszek za pomocą młynka do kawy lub jakiejkolwiek metody.

Dokładnie wymieszaj w szklance proszek z nasion ze 100 ml acetonu. Mieszaj co jakiś czas przez 2-3 godziny, im więcej mieszania tym lepiej.

Po tym czasie przefiltruj roztwór i odstaw ekstrakt acetonowy w szklance i przykryj folią, aby zapobiec przedwczesnemu odparowaniu. Włóż miazgę z nasion z powrotem do pierwotnego kubka i zalej 100 ml nowego acetonu.

Powtórz kroki 3-4 jeszcze dwa razy, tak aby uzyskać co najmniej 3 ekstrakcje (w razie potrzeby można zrobić więcej). Po trzeciej ekstrakcji, odziel miazgę z nasion i połącz ekstrakty w naczyniu do odparowywania/miseczce. Ustaw wentylator na ekstrakt, aby przyspieszyć odparowanie. Nie trwa to zbyt długo. Odparuj do sucha, upewniając się, że nie ma już zapachu acetonu.

Zmieszaj w szklance 100 ml wody destylowanej i szczyptę kwasu cytrynowego (pH 3-5). Dodaj do suchego surowego ekstraktu LSA i mieszaj przez 10 minut. Nie wszystko się rozpuści. Odfiltruj substancje stałe. Otrzymano 100 ml wodnego cytrynianu LSA.

Odtłuścić roztwór za pomocą 50 ml benzyny, mieszając przez 10 minut. Rozdziel warstwy za pomocą strzykawki o pojemności 10 ml i odziel rozcieńczalnik. Powtórz czynność. Za drugim razem upewnij się, że w ekstrakcie LSA nie ma pozostałości benzyny po odtłuszczeniu.

Teraz nadszedł czas na odtłuszczenie LSA, aby można go było oddzielić od warstwy wodnej. Dodaj niewielką ilość amoniaku (około 1 ml) do roztworu, aż zmieni on kolor na jasnożółty. PH powinno wynosić około 9-10.

Szybko dodaj 50 ml toluenu lub DCM do roztworu i mieszaj przez 15-20 minut. Po tym czasie rozdziel warstwy strzykawką i odstaw 50 ml toluenu lub DCM w szklance. Powtórz ten krok jeszcze 1 lub 2 razy, w zależności od tego, jak bardzo chcesz być skrupulatny. Następnie usuń żółto-zieloną warstwę wody.

Teraz, z połączonych ekstraktów toluenu lub DCM, odparuj płyny w naczyniu do odparowywania/misce z pomocą wentylatora. Po wysuszeniu otrzymamy czystą, białą krystaliczną pozostałość. Ten produkt może być spożyty, ale będzie się utleniać dość szybko w ciągu kilku dni, jeśli będzie odzielone od roztworu.

Gdy czysty ekstrakt jest suchy i nie ma absolutnie żadnego zapachu rozpuszczalnika w naczyniu do odparowywania, dodaj 10 ml destylowanej H2O i 5 ml 75% pitnego etanolu. Dosyp szczyptę kwasu winowego i mieszaj dokładnie przez 10 minut. Przefiltruj to i przechowuj w fiolce z dala od ciepła i światła.

Uwagi:
Produkt czystego płynnego ekstraktu LSA świeci na niebiesko w czarnym świetle i MUSI BYĆ ŁĄCZONY Z NIEWIELKĄ ILOŚCIĄ OLEJKU MIĘTOWEGO 20 minut przed spożyciem dla uzyskania niesamowitych doznań psychodelicznych. Jeśli roztwór stanie się mętny po dodaniu olejku z mięty pieprzowej, dodaj odrobinę alkoholu, aby zwiększyć rozpuszczalność. Gorsze przepisy na ekstrakcję mogą spowodować skurcze żołądka i zwężenie naczyń krwionośnych, nie wspominając o mdłościach, a efekty mogą nie być zbyt imponujące. ekstrakcja LSA przy użyciu tego sposobu nie daje absolutnie żadnych mdłości ani obciążenia ciała. Jest to euforyczne senne uczucie psychodeliczne podobne, ale inne niż LSD trwające około 6-10 godzin, i może produkować wizualizacje składające się z kolorów, tętniących życiem pulsujących znaczników, krzykliwych gwiazd i symboli, i skomplikowanych wzorów geometrycznych. Powodzenia dla wszystkich i mam nadzieję, że doznacie wielu niezapomnianych doświadczeń. %-D
  • 82 / 34 / 0
Przeprowadzałeś tą ekstrakcję?
Można przetrzymywać w toluenie dłużej np parę miesięcy?
Jak to dawkować?
https://tpb.party/torrent/8427705/Painkiller_Black_Edition_
  • 5 / 1 / 0
Tak, przeprowadziłem,
Co do dawkowania to zależy to od osoby ale jeśli użyto 100nasion HBWR to na spokojnie starczy na 10-15 dawek ( co do Morning Glory to mówi się że 25 nasion odpowiada 1 HBWR czyli jak tu jest ekstrakcja ze 100 HBWR to po przeprowadzeniu ekstrakcjii z 2500 nasion Morning Glory, powinno wyjsc podobnie jesli chodzi o ilosc dawek) podziel sobie wagowo na 10 - 15 części i gotowe.
Co do przechowywania, wiem że LSA nie jest dość stabilnym związkiem więc napewno trzymałbym to w szkle oranżowym na dłuższą mete, napewno nie zostawiając tego rozpuszczonego w toluenie (szkło oranżowe blokuje UV, które jest katalizatorem reakcji rozpadu cząsteczki),
Osobiscie trzymałbym gotowy produkt w buteleczce wlasnie w takim szkle i myślę że można trzymać to w jakimś oleju aby LSA się nie utleniało.
  • 1 / / 0
"Szybko dodaj 50 ml toluenu lub DCM do roztworu i mieszaj przez 15-20 minut. Po tym czasie rozdziel warstwy strzykawką i odstaw 50 ml toluenu lub DCM w szklance. Powtórz ten krok jeszcze 1 lub 2 razy, w zależności od tego, jak bardzo chcesz być skrupulatny. Następnie usuń żółto-zieloną warstwę wody."
Prosze wyjaśnij o co dokładnie chodzi bo to jest tak nie jasne że chuj. Jakie 50 ml toulenu odstawić? Czyli LSA przechodzi do toulenu kiedy wleje się toulen do roztworu acetonowego? Czyli kilka razy do roztworu acetonowego wlać toulen i po oddzieleniu warstw ( warstwy składające się z acetonu i toluenu bo tak wynika z tego co napisałeś) przelać do szklanki ten toluen a co z tą szklanka w której wcześniej był roztwór acetonu z LSA? Wyjebać? . Wyjaśnij to proszę jasniej bo nic się z tego nie da zrozumieć co i jak tu zrobić bo tak nielogiczne co napisałeś. Pls . Jak to LSA przedostało się to toulenu i co z tum naczyniem w którym był roztwór acetonowy
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2022 przez Damianszaman, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.