Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 37 / 2 / 0
Hej, za niedlugo wpadnie w moje rączki buteleczka atropiny w formie kropli do oczu.
Ktoś tego próbował wczesniej do powiększania źrenic na opio? Jeśli tak to jakie dawkowanie?

scalono - WRB

uwaga
zajebiście zajebiste, 2 krople na oko i przez 14 dni masz wyjebane gały jak po emce %-D
można brać oksy, majkę, fenta .fenta, i nie wpłynie to na wielkość źrenic, chyba ze wpierdolisz swój roczny zapas to lekko zmniejszym
UWAGA MINUS: bez opio które pomniejsza źrenice to wszystko jest rozmazane i są problemy z czytaniem (ja po prostu powiększam widok w przeglądarce albo czytam jednym okiem)
: *

Pozdrawiam i polecam-Piotr Fronczewski
  • 5 / / 0
Hej chcialbym ostrzec was przed atropiną używaną bez wiedzy!!!
Kiedyś podalem sobie tez po 2 czy 3 krople na oko bo po dodaniu jednej nic! Pozniej kolejna nic! A TEN SRODEK DZIALA PO POL GODZINY !!!! MIALEM PONAD 10 DNI WYLACZONE Z ZYCIA I PRZYPAL BO ZAMIAST SZPILEK OCZY WYJEBANE JAK PO STYMULANTACH DO TEGO BRAK MOZLIWOSCI FUNKCJONOWANIA , BRAK MOZLIWOSCI PISANIA I KIEROWANIA AUTEM!

Uwaga! Mam sprawdzony sposób jak to dawkować!
JEDNĄ KROPELKĘ WPUSZCZASZ DO TEJ ZAKRĘTKI OD KROPEL I ZALEWASZ TO WODĄ ( PROPORCJE TO MOZE 1 KROPLA ATROPINY I 40 KROPEL WODY)
Tak rozcienczonym roztworem zakrapiamy sobie oczy pojedynczo i UWAGA! CZEKAMY PÓŁ GODZINY NA EFEKT! EWENTUALNIE POPRAWIC BO ZALEZY OD SRODKOW ZWĘŻENIE.
  • 372 / 35 / 0
Wiadomo ze trzeba pol godziny odczekac tak jak z metamfetaminą bierze się 50mg i czeka 45 minut az sie rozkręci nie dociąga się.
Nie mam z tym nic wspólnego.
  • 2427 / 282 / 0
Ja mam zamiast źrenic ciągle szpileczki :D ten syrop jest bez recepty czy na recepte ? Bo zaciekawiło mnie to .. bo te moje ciągle szpilki w oczach denerwują mnie ..
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.