Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 1215 • Strona 119 z 122
  • 1596 / 264 / 0
Wydaje mi sie, ze sertralina nieco wzmacniala dzialanie mj.
Najlepoej to 1-2 piwka wychylic, ale grozi uzaleznieniem krzyżowym więc nie polecam
  • 439 / 258 / 0
Mam wrażenie, że działanie mj podbija pregabalina. Raz na jakiś czas zarzucam 300mg (mam zapisaną w dawce 150, ale nie biorę codziennie tylko gdy naprawdę muszę; rekreacyjnie dwie tabletki wchodzą i wystarczają) i jak do tego spalę jointa, to faza jest i mocniejsza i jakaś taka inna. W sumie trochę przyjemniejsza, ale na minus to, że mniej później pamiętam i szybciej zasypiam.
Uwaga! Użytkownik Malinowy Chrusniak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 215 / 44 / 0
Oprowo wzmacniajacy miks to święta trójca depresantów:

oksykodon + diazepam + mj

Synergia wszystkiego oporowa.
  • 166 / 13 / 0
Trochę offtopic ale ja się spotkałem wiele razy z niedojrzałymi kwiatami konopii indyjskiej nasączonymi syntetycznymi kannabinoidami.
Bardzo dobry zarobek ale nie ma to nic wspólnego z konopami.
Uwaga! Użytkownik SzukamPracy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1596 / 264 / 0
alkohol wzmacnia stężenie THC we krwi. Widziałem uzasadnienie w takim filmiku naukowym na yt. Nie wiem czy kojarzycie, taki pedauek to prowadzi (czyli gej normalnie) i opisuje jak substancje/ odstawianie ich wpływa na organizm. Od mj przez MDMA i koks po fentanyl. Co do kanna to jakieś synapsy czy coś przyjmując etanol bardziej się rozszerzają i przyjmują więcej THC. Ja akurat nie piję (i nie zamierzam, jestem w AA), ale już dobrze wiem, dlaczego tak lubiłem to połączenie : )
Teraz bez alko też zauważyłem, że palę mniej, bo mimo wszystko wyraźniej czuję czyste działanie mj i jak długo mnie trzyma (ok 5 h po 1 lufce do trzeźwości).

edit: link do filmiku https://www.youtube.com/watch?v=zTeaOTkjut0
(What Happens When You're Drunk AND Stoned At The Same Time?)
  • 11665 / 2257 / 0
Z łączeniem zioła z alkoholem ciekawą sprawą jest kolejność podania. Zazwyczaj te nokautujące są wtedy, kiedy zajara się będąc już pijanym. Picie tuż po jaraniu sprawia w zasadzie tylko tyle, że przestaje się odczuwać ziołową fazę.
  • 1596 / 264 / 0
Największe efekty to zawsze było najpierw się napić (np 2 piwa) i na to zapalić, dokładnie. Aczkolwiek nie polecam, po co sie wjebać w alkohol, dla mocniejszej fazy po mj. Już lepiej efektywniej tę mj konsumować (np jeść/wapować).
W przeciwnym wypadku można wjebać się w alkoholizm i nie, ja raczej nie moralizuję na forum - this is reality.
  • 702 / 122 / 0
Pytanie do osób co brały lub biorą antydepresanty. Czy te leki osłabiają działanie mj czy je wzmacniają? Czy sama depresja ma wpływ na to, że faza jest słabsza?
  • 2684 / 358 / 0
Mi osobiście ani nie spłycilo ani nie zwiekszylo marihuanowej fazy biore wenlafaksyne 300mg lek efectin er na depresje.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 439 / 258 / 0
23 lutego 2022visitorQ pisze:
Pytanie do osób co brały lub biorą antydepresanty. Czy te leki osłabiają działanie mj czy je wzmacniają? Czy sama depresja ma wpływ na to, że faza jest słabsza?
U mnie było tak (dawkowań przy paroksetynie i fluo nie pamiętam, sorry):
- paroksetyna -> mj wchodziła jakby lepiej niż zwykle, faza wydawała się spokojniejsza i mniej paranoiczna.
- escitalopram (dawka: 20mg dziennie)-> brak połączenia, mj działa jak zawsze, nic się nie dzieje dobrego ani niedobrego, poza wpływem na efekt antydepresyjny.
- fluoksetyna -> po paleniu zdarzały mi się dziwne stany pobudzenia i silnego myślotoku, a raz nabawiłem się regularnej hipomanii. Ogólnie po fluoksetynie paliło mi się fatalnie, a antydepresyjnie tez działała na mnie kiepsko.

No i ważna rzecz: palenie mj resetuje w każdym przypadku efekt antydepresyjny, na którego powrót trzeba czekać kilka kolejnych dni. Ponieważ moje problemy z głową nie były zbyt duże, to i tak bardzo nie odczuwam tego resetu, ale wierzę, że człowiek w ciężkiej depresji leczonej SSRI może po jaraniu baki wpaść w niezłe psychiczne gówno.

To są oczywiście moje indywidualne reakcje, inny człowiek może zareagować inaczej, więc broń Boże nie traktuj tego jako wyroczni.
Uwaga! Użytkownik Malinowy Chrusniak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 1215 • Strona 119 z 122
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.