Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 89 • Strona 8 z 9
  • 4 / 1 / 0
Zdarzyło się kiedyś w autobusie, w operze, w kinie. Najlepiej chyba jednak było na środku jeziora na materacu- wogóle leżenie na materacu na środku jeziora po mj to jest niesamowite wrażenie.
  • 1213 / 611 / 0
W Auschwitz, a dokładniej przed wejściem na teren obozu. Wycieczka w technikum. Zryło czachę okrutnie.
Uwaga! Użytkownik Vratislav nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 342 / 68 / 0
@Vratislav haha, ja też w Auschwitz jarałem nawet nie wiem czy nie pisałem o tym w tym wątku. Też miałeś sytuację ze trzeba było wyjąć wszystko z kieszeni na bramce bo ja tak i lufe skitralem po prostu w skiete %-D %-D
  • 1213 / 611 / 0
@ JimmySlide nie, normalnie wbijaliśmy bez żadnego problemu. To było jakieś 10 lat temu, może coś się od tego czasu zmieniło, nie wiem + ziomek miał temat przy sobie więc wyjebane. %-D
Uwaga! Użytkownik Vratislav nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 34 / 2 / 0
W energylandii przed wejściem na zadrę. Była to pierwsza duża kolejka, na którą wchodziłem, a że się stresowałem to spaliłem z kolegami gibona. Niestety tylko spotęgowało lęk. Dużo lepsze przeżycia były jak już faza zeszła
  • 18 / 2 / 0
Kilka lat wstecz paliłem lufe w konfesjonale, oczywiście nie było w nim księdza ....
Na moim grobie kurwa nie ma być zniczy
Mają być butelki łychy...
  • 53 / 10 / 0
O 1. w nocy, pod ruinami pałacu w Bychawie
  • 2324 / 238 / 223
Na ognisku przy cmentarzu, ale raczej fazy mi to nie zryło na bad tripa, tylko normalnie było. Ale to kilka lat temu, od tamtego czasu nie jaram wcale i nie tęskno mi do mj.
The depths are everything.
  • 152 / 24 / 0
28 listopada 2019kateordie pisze:
Na dachu opuszczonego budynku.
też mi się zdarzyło, jakiś koleś z ostatniego piętra wyszedł już po tym kiedy moi znajomi poszli i nie mogłem do nich dołączyć będąc bardzo upalonym, zebrałem się na odwagę powiedziałem że jestem z fotowoltaiki i poszedłem do znajomych, koleś powiedział że jestem z chujoltaiki i że mam spierdalać, tak też uczyniłem
  • 2324 / 238 / 223
Jest taki zamek, kiedyś chyba był jeszcze otwarty, teraz chyba jest pilnowany przez ochronę. W Googlach znajdziecie go jako 'Zamek Łapalice'. Pojechaliśmy go tam zwiedzać, jakoś około godziny 1-2 byliśmy na miejscu. Skurwiliśmy dżoja, a potem przystąpiliśmy do nocnego zwiedzania. Fun fuct - dobrze, że wtedy spaliłem mało, bo podejrzewam, że w takim miejscu jak to, to schizy miałbym nieziemskie.
The depths are everything.
ODPOWIEDZ
Posty: 89 • Strona 8 z 9
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.