Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 620 • Strona 58 z 62
  • 35 / 3 / 0
Tyje się, tak jak i po olanzapinie. Chloroprotiksen brałem krótko, działał w trudnych momentach, ale to dość krótko i zamienił mi magik na inny lek.
  • 5 / 1 / 0
Witajcie. Mam pytanie do bardziej doświadczonych. Otóż cierpię na ogromną bezsenność po amfie (mimo, że jem normalnie i reszta funkcjonowania również ma się dobrze). Lecę na maratonie półtora roku i osobiście mi to pasuje, dzięki odpowiedniej suplementacji i odżywianiu wszystko jest w jak najlepszym porządku, tylko to spanie. Do tej pory radziłam sobie alprazolamem (rewelacyjnie się wstaje) i ketrelem. Niestety aktualnie jedyne co mam pod ręką to chlorprothixen 15 mg. Nigdy go nie próbowałam i obawiam się, czy zaryzykować, ewentualnie w jakiej dawce wziąć. Uprzedzam, że rady typu odstaw już przerabiałam, niestety od ostatniej kreski z reguły mija po 50-60 godzin. A taką bezsenność niestety czuję mocno na psychice. Poproszę o radę
Uwaga! Użytkownik Eliren nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 382 / 38 / 0
Zjadlem 90mg na grzybach zeby przerwac tripa albo zasnac i nie zadzialalo po godzinie dojadlem 150mg i dalej nic a zadnej tolerki nie mialem, normalnie 45mg mnie scina z nog. Mial ktos podobnie albo jakis pomysl dlaczego nie podzialal?
  • 5 / / 0
Jestem na odstawce alko. (3 lata ciagu.) Chlora mam 30 mg rano/ 30mg po poludniu/50 mg na noc. Do tego leci mazarin 20 mg i promazyna 100 mg na noc. W dzien uczucie pustki w glowie i zamulenie na noc 50 mg + 100 mg promazyny scina mnie z nog w ciagu godziny. Rano nie mam problemow ze wstawaniem. Ze skuutkow ubocznych duzy apetyt i kolatanie serca ktore ustepuje z czasem. Bardzo przecietne dzialanie tego leku
  • 41 / 1 / 0
Gratuluję lekarza który leczy alkoholika neuroleptykami. Niestety te konowały tak już mają. Też jestem alkoholikiem i chlorprothixen robił że mnie kobietę + pustkę w głowie + warzywo. Jeszcze w takich dawakach i dwa neuroleptyki normalnie kino. Odstaw to najlepiej idź do terapeuty od alko a do psychiatry jak jest taka potrzeba to prywatnie najlepiej. Pozdrawiam
  • 228 / 35 / 0
@OrdynatorCZP to co byś 'żarł' będąc alkoholikiem, próbującym rzucić?
'"syty nigdy nie zrozumie głodnego"
  • 5 / / 0
01 lutego 2022OrdynatorCZP pisze:
Gratuluję lekarza który leczy alkoholika neuroleptykami. Niestety te konowały tak już mają. Też jestem alkoholikiem i chlorprothixen robił że mnie kobietę + pustkę w głowie + warzywo. Jeszcze w takich dawakach i dwa neuroleptyki normalnie kino. Odstaw to najlepiej idź do terapeuty od alko a do psychiatry jak jest taka potrzeba to prywatnie najlepiej. Pozdrawiam
Bylem prywatnie. Dostalem jeszcze Relanium doraznie. Jak wrzuce 15-30 mg dziennie rozlozone np. 10x3 do tego co
biore. Poziom wyjebania na wszystko lvl 1000
  • 165 / 10 / 0
Biorę ten lek już 2 tygodnie, 3x dziennie, rano i w południe po 50mg i wieczorem 100mg. Bardzo fajnie wycisza, łagodzi niepokój i lęk (zmniejszałem dawki pregabaliny i benzo). Nie mam pojęcia jak to się dzieje,że pomimo brania sporej dawki w ciągu dnia jeszcze nie zdarzyło mi się przysnąć jednak w nocy usypia i jak u mnie przedłuża czas snu (poprzednio na spanie brałem Ketilept XR 300mg). Psychicznie czuje się lepiej, chociaż to może być też zasługa Sulpirydu (200mg/dzień) i Lamotryginy. Na pewno sprawdził się o łagodzenie objawów nerwicy ;)
  • 33 / 4 / 0
Biorę 50mg godzinę przed snem od dwuch tygodni i na razie jestem zadowolony. Dobrze usypia i nie ma zmulenia w dzień. Lekarz mi go przepisał bo kwatiepina już przestała dzialac a nie chciałem brać bardzo dużych dawek. Niepokoi mnie tylko że można bardzo przytyć więc bęndę kontrolował masę ciała.
  • 765 / 125 / 0
Czy chlorprotiksen będzie dobry żeby usnąć po fecie? Czy może inny neuroleptyk, macie doświadczenie?
ODPOWIEDZ
Posty: 620 • Strona 58 z 62
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.