Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 43 • Strona 5 z 5
  • 310 / / 0
Wpadło mi w ręce trochę blotterów z deschloroetizolamem, wyglądających tak jak tutaj: https://rarechems.com/254/deschloroetiz ... otters.jpg i tak się zastanawiam, cholera, może ja coś źle robię, bo spróbowałem najpierw zarzucić sobie 2 mg celem sprawdzenia generalnego odczucia (nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z benzo) i nie dość, że po ponad godzinie wciąż nie czuję jakichkolwiek efektów, to sam blotter jest zupełnie bez smaku.
Ktoś mógłby doradzić, czy blottery z rc benzo (albo konkretnie z deschloroetizolamem) faktycznie są bez smaku i to prawdopodobnie kwestia za małej ilości, żeby poczuć cokolwiek poza najbardziej delikatnymi efektami? Czy może jest szansa, że partia, którą mam okazała się fejkowa?
Uwaga! Użytkownik Liczi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 397 / 27 / 0
Prawdziwa chemia (kmwtw). Działa na pewno dłużej niż eti. Wg odczuć mało rekreacyjne, po prostu zmula. Już 2.5mg odczuwalne. 5 wystarczyło do uśpienia po 4f-mph. Brak bezsenności z odbicia. Uważam, że fajna sprawa jako ratunkowe benzo do stimów, ze względu na mały potencjał rekreacyjny. Jedyne na co trzeba uważać, to bardzo mocne wejście, co wiąże się z zaburzeniami ruchu, po godzinie się normuje i utrzymuje 6-8h. Nie ciągnie do powtórek mimo skłonności do uzależnień. Ventor chyba zaufany ale ciężko mi powiedzieć czy to jest ta substancja, ale z opisów pasuje. Na pewno opinie, że to lepsza wersja etizolamu, przynajmniej pod względem rekreacyjnym to bujda
  • 858 / 348 / 6
Potwierdzam że gówno. Przyjebałam dzisiaj w interesie nauki 100 mg tego specyfiku, to po godzinie nawet mi się nie chciało spać. Albo po prostu mam słabego vendora.

Bromazolam trochę za długo trzyma, rano wstaję jak zobie :)

Pierdolę, zarzucam 1,5mg flunitrazolamu i idę spać.

Choć w sumie jak przyjebałam 20 mg i nie brałam żadnych stimów to mnie ululało elegancko, szkoda tylko że na 4 godziny.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
ODPOWIEDZ
Posty: 43 • Strona 5 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.