Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1207 • Strona 117 z 121
  • 541 / 50 / 0
Biorę 300 wenla + 100 sert razem o jednej porze. Czy ktoś stosował ten zestaw dłużej i coś skrobnie o nim? Martwi mnie tylko jedno, czy jeden lek może w jakiś sposób nie zahamowywać drugiego.
  • 908 / 10 / 0
Biore 150mg wenli oraz sulpiryd 150mg I na noc kwetapine choruje ba zaburzenia depresyjno lękowe chciałbym cos dołożyć przeciwlekowego oprócz pregabalin czy ta dawka wenli jest odpowiednia?
  • 186 / 32 / 0
Patrząc po Twoich postach to nerwice powinieneś dopisać i wymienić na 1 miejscu. Leczysz się sam, czy kieruje Tobą lekarz? Może z nim byś to konsultowała? Takie kombinowanie w najgorszym razie wpakuje Cię w uzależnienie. Albo po odpowiednim miksie popali Ci styki zespół serotoninowy.
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2022 przez DistortedMan, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdyby podróże w czasie były możliwe, udusiłbym sam siebie poduszką w czasie snu 21 grudnia 2018 roku. Oszczędziłoby to wielu problemów.
  • 5 / 1 / 0
Siema, po pierwsze, proszę o nieocenianie xd
Biorę lek - Dutilox (Duloxetinum) na depresję lękową od około 1,5 miesiąca. Czy jest ryzyko, że jak wciągnę sobie na imprezie mefa to zadzieje się coś złego? Albo bardziej jak duże jest ryzyko, że coś złego się zadzieje?
  • 12 / / 0
Część leczę się SSRI sertralina + escitalopram rano, a na noc zarzucam anafranil chciałbym to tego dodać piracetam co o tym myślicie może dojść to jakiejś nie fajniej interakcyj?
  • 4 / / 0
Od niespelna 4 tygodni biorę sertralinum 50mg raz dziennie. Zacząłem ćwiczyć przed braniem leków i zastanawiam sie nad dodaniem johimbiny do redukcji. Czy bardzo prawdopodobne ze doszłoby do jakiejś niepożądanej reakcji? Mam na oku supla z 5mg johimbiny hcl i 2mg alfa johimbiny, ewentualnie mógłbym tą dawkę podzielić.
Byłbym szczerze wdzięczny za pomoc
  • 23 / 2 / 0
Pytanie do obecnych tutaj czy ktoś z was zażywa jakieś preparaty nootropowe chodzi mi o np piracetam, oksyracetam i inne racetamy, PRL-8-53 lub jakieś pobudzające substancje pokroju Modafinil, metylofenidat,
  • 770 / 125 / 0
@Olaf420nie biorę obecnie ale używałem w przeszłość metylofenidatu i modafinilu, na mnie średnio dobrze działają. metylofenidatu kiedyś działał porównywalnie do średniej mocy stymulantów kiedy kruszyłem tabletki i waliłem do nosa, a niedawno miałem kilka tabletek 20 mg które zwyczajnie zjadłem i poza skupieniem niewiele ciekawego się działo, byłem trochę rozdrażniony i czułem lekki lęk i wewnętrzne pobudzenie. Nic szczególnego ale też ja brałem ogromne ilości stymulantów kiedyś to taki lek nie ma szans działać na mnie jak na normalną osobę, wiele lat temu działanie było dużo mocniejsze.
Modafinil też powodował lekkie rozdrażnienie, niepokój, trochę usuwał zmęczenie i powodował większe skupienie na pracy, zawsze wiedziałem kiedy się załadował bo kolory stawały się bardziej żywe. Koledzy używali moda kiedy jechali na nocki i bardzo chwalili, na tyle że jakiś czas regularnie ogarniali moda i jechali na nim w weekendy albo po nockach właśnie, ponoć pomagał im na zmęczenie i stres. Oni nie byli nigdy ćpunami jak ja i dlatego na nich działał dużo lepiej, u mnie było na tyle słabo że nie miałem na niego ciśnienia bo w coś mocniejszego na pewno bym się wjebał łatwo.
  • 23 / 2 / 0
Ja mam zamiar oksyracetam i Modafinil dodać do swoich leków jeśli mnie to nie wykręci to napiszę czy u mnie to miało jakiś sens
Lamotrygina, flupentyksol, bupoprion, paroksetyna to leki które obecnie zażywam
  • 908 / 10 / 0
Jaki mógłbym dołożyć lek o działaniu przeciwdepresyjnym aby wzmocnić działanie dulo w dawce 60mg?
ODPOWIEDZ
Posty: 1207 • Strona 117 z 121
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.