Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
ODPOWIEDZ
Posty: 89 • Strona 8 z 9
  • 0 / / 0

PRAWDA
  • 0 / / 0

ale nikt za fb sie brać nie będzie za mocno siedzi w rynku
  • 1493 / 138 / 0
Awatar użytkownika
stary dziad
Kompetentny
Kompetentny

Ja nigdy nie miałem konta na f**kb i od samego początku szalonej popularności tego syfu, zdawałem sobie sprawę co to za gówno. Ludzie, których lata temu ostrzegałem, przed tym szajsem, dopiero teraz zauważają, co to za bagno, dawniej piali z zachwytu, teraz przyznają mi rację. Trochę gorzka satysfakcja.
  • 5 / 5 / 0

Ja na szczęście już nie mam konta na Fb
Było potrzebne jako konto informacyjmo biznesowe jednak pomimo stosowania VPN i technik Osintowych fb pomógł namierzyć moją skromną osobę służbom. Dlatego potwierdzam fb to ocean wiedzy dla służb komorników wylęgarnia troli jak również szkółka dla Si programy typu pokaż zdjęcie a pokażę Ci jak będziesz wyglądać za ileś tam lat jak również wstaw swoje najstarsze zdjęcie tak tylko SI uczy sie cały czas i poszerza zakres swoich działań. Ku przestrodze innych jest już wiele alternatyw dla Wolnych Ludzi Fb to wielkie gówno które czas najwyższy spuścić w kiblu
  • 1493 / 138 / 0
Awatar użytkownika
stary dziad
Kompetentny
Kompetentny

Zastanawiam się, gdzie byliście ludzie kilka lat temu, wszyscy spuszczaliście się nad fb, czy naprawdę aż tak wielki procent użytkowników internetu, jest tak ślepy? Choć nie powinienem się dziwić, ś.p. Stanisław Lem już kilkanaście lat temu powiedział: dopóki nie uruchomiłem internetu, to nie wiedziałem, że jest tylu głupków na świecie.
Dziwnie się czuję z tym, że już lata temu wiedziałem o fb to, co niektórzy odkrywają teraz.
  • 484 / 8 / 0
Awatar użytkownika
circus
Kompetentny
Kompetentny

Ba, nawet hyperreal miał własną grupę na FB, fanpage, było to tutaj reklamowane xD
  • 10 / / 0

Ta piekna grupa, pamietam. Nieraz w ciezkich chwilach potrafila pomoc w kilkanascie sekund zaledwie, potem przykro sie zrobilo. Sam sie jakis czas temu pozegnalem z facebookiem.
  • 692 / 314 / 2
Awatar użytkownika
LittleQueenie
Kompetentny
Kompetentny

Mam dobrego ziomka który jest biegłym sądowym i mówił że jak dzwoniła do niego pani z Policji z prośbą o rozszyfrowanie telefonu jakiegoś typa który składał nieletniej propozycje seksualne (przez kurwa Messengera) i ziomek zasugerował żeby zapytali w Facebooku to pani była jakaś taka dziwnie zrezygnowana.

Tyle tytułem o współpracy firmy meta z polskim wymiarem sprawiedliwości.

Dopóki nie bierzecie w dłoń karabinu i nie idziecie walczyć z Ukrainą jesteście przed metą as safe as a person is ever in this business.

A tak poza tym wszystkimi kończynami podpisuję się pod apelem załogi /h/.
31 lipca 2021polymerase pisze:
Chętnie bym się dostał do jakiś nielegalnych dokumentów państwa polskiego i nie tylko.
To zakładaj czarny kapelusz i idź ich hackować xD Ja załączyłam do podania do WOT numery telefoniczne wszystkich ludzi w centrali xD

Nie, żandarmeria jeszcze po mnie nie przyjechała xD
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Pomogłam - podziękuj mi za post!
  • 18 / / 0

Tak, jak z Whatsappem, ludzie nie zdają sobie sprawy, bo kto czyta regulaminy? Xd
A dzięki Whatsapp Facebook czyta wiadomości, numery telefonów, wszystko.
Najlepiej mieć tak, jak napisaliście w poście - kilka aplikacji.
Ja osobiście polecam Telegram , TokLok, Wire.
Jeszcze się nie sprzedały.
  • 45 / 2 / 0
Awatar użytkownika

Telegram sie sprzedal dawno. reszty wyzej wymienipnych nie znam
ODPOWIEDZ
Posty: 89 • Strona 8 z 9
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.