Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.
ODPOWIEDZ
Posty: 7772 • Strona 777 z 778
  • 0 / / 0

Koleżanka wzięła 450mg amitryptyliny. Zaczęła tracić kontakt ze światem, ma problemy z równowagą, podejrzewam ze ma halucynacje. Mówi ze robi coś na telefonie którego nie ma nawet w ręku. Co sie moze stac? Umieram ze stresu
  • 150 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Halucynacja to jeden z możliwych skutków ubocznych tego leku. Według duckduckgo, mogło dość do zespołu serotoninowego. Nie ma co gdybać, niech wypowie się ktoś elokwentny.
Narazie ją pilnuj, a w razie czego dzwoń na pogotowie.
Po tobie nawet igły nie umyje.
  • 155 / 9 / 0

Dokładnie tak jak powiedział użytkownik wyżej, miejmy nadzieje że samo przejdzie.
  • 0 / / 0

450mg tego specyfiku nie wyrządzi żadnych poważnych szkód organizmowi? Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, skutki wzięcia tego gowna, które opisałem wyżej, wyglądają dosc poważnie. W przypadku zespołu konieczna jest hospitalizacja?
  • 87 / 15 / 0
Awatar użytkownika

To lepiej jak dwukrotna maksymalna dawka dzienna. Ulotka podpowiada, że mocno siada to na układ krążenia + to, co podałeś. Jak Koleżanka delikatnej postury to moim zdaniem szpital, bo z tym nie ma żartów. Jak jeszcze wejdzie jej zespół serotoninowy to będzie bardzo grubo. Nie ryzykuj. Lepiej mieć w pamięci wściekłą koleżankę, niż jej wspomnienie, jak serce wypadnie z rytmu.
Mam nadzieję, że nie zapiła tego wodą z promilami? Jeśli tak, to grzej na SOR.
  • 0 / / 0

Właśnie było to zapite ognistą wodą. Koleżanka już od paru godzin na sorze. Ponoć się uspokoiła i śpi. Dzięki wam za pomoc .
  • 0 / / 0

Wracając do tematu koleżanki, lada moment zostanie przeniesiona na oddział psychiatryczny, co mówić żeby jak najszybciej ja stamtąd wypuścili
  • 150 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Nic. Jak będzie trzeba to sami ja wypuszczą. Wątpię, że z powodu samego overdosa tam trafiła.
Po tobie nawet igły nie umyje.
  • 0 / / 0

Przenoszą ją tam, bo uznali to za próbę samobójcza, a na 100% było to zwrócenie na siebie uwagi
  • 87 / 15 / 0
Awatar użytkownika

Im bardziej będzie cisnęła, tym dłużej ją zatrzymają. Jak nic nie odwali to na przyszły weekend będzie w domu. Wypisu na żądanie nie dostanie, wyjdzie jak lekarz stwierdzi po obserwacji, że nie stanowi zagrożenia dla siebie. Pewnie lekarz zajrzy do papierów dopiero w poniedziałek i wtedy zacznie się tok sprawy. W medycynie nie ma niestety "zwrócenia na siebie uwagi". Takie rzeczy zawsze są definiowane jako PS i zawsze stosowana jest obserwacja psychiatryczna.
ODPOWIEDZ
Posty: 7772 • Strona 777 z 778
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.