Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 2490 • Strona 196 z 249
  • 675 / 56 / 0
Awatar użytkownika
wonszgrzybojad
Kompetentny
Kompetentny

Medyczny stuff jest spoko. Ale zrezygnowalem z terapii z uwagi na koszty. Moze kiedya wroce jak mi sie sytuacja finansowa poprawi. A tymczasem bakam swoje. Moj Kumpel podsumowal moj stuff tak:
Ziom Ty juz nie musisz kupować aptecznego jarania. Sam robisz równie dobre ;)
Takze tez jestem za zezwoleniem na uprawe. Bedzie taniej i różnorodniej. Do tego dochodzi fakt ze inne odmiany niz apteczne tez maja ciekawy profil dzialania. Ja preferuje indika a w aptece tylko aurora22 a u mnie ... Hehehehe.
  • 11178 / 2113 / 0
Awatar użytkownika
jezus_chytrus
Kompetentny
Kompetentny

Żadne nie klepie tak dobrze, jak swoje. A outdoor to już w ogóle delikates : D
Media mogą zrobić aferę o zioło bez problemu. Przedstawią temat w jak najciemniejszych barwach, a co z tego, że inne leki sieją prawdziwe spustoszenie.
Wydaje mi się tylko, że wolne media są na tyle kumate, by tego nie robić. Jeśli już, to raczej tylko media pis'owskie na partyjne polecenie, ale to w sumie i tak wątpliwe, bo mają poważniejsze tematy.
  • 2767 / 532 / 9
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

Dokładnie. Swój krzak zna swojego ojca i jest z nim w symbiozie. Tak jak kot łaszący się za karmę tak ziele wynagradza swojego growera przyjemnym głaskaniem po czaszce.
Święty Mikołaju. Chciałbym mieć krzaka pod kluczem na legalu. Ostatnio jak byłem przećpany arylami to różne myśli wpadały mi do głowy. Paranoiczne. A to, że dil przyprawił zielsko strychniną. A to, że chrześcijańska bojówka paramilitarna zatruła krzaki metalami ciężkimi na spocie. I takie historie. Kto wie czy nie ma w tym ziarna prawdy...
Jesteśmy tylko oceanem kwiatów.
  • 4 / 1 / 0
Awatar użytkownika

widomo, swoje najlepsze. U nas to daleka droga z tym betonem u władzy.
04 stycznia 2022IamYourFather pisze:
gdzie się zapisywałeś tel w sensie rezerwowałeś lek w apcie?
Na Panskiej w Warszawie kiedy były braki w dostawach to można było przez tel wpisać się na listę żeby Pani odłożyła Aurorę22, przy okazji najbliższej dostawy :)
  • 1282 / 195 / 0
Awatar użytkownika

Najgorzej byłoby zdobyć receptę za ok 300 zł (przy pierwszej wizycie), która jest ważna przez 30 dni a potem jej nie zrealizować bo najbliższy punkt z lekiem 700km od ciebie.
Dlatego warto robić na odwrót - najpierw zapewnić sobie dostępność leku a potem dzwonić po Rc. Strasznie mnie ciekawi jakby rodzinny zareagował jakbym przyszedł z zaświadczeniem, że się tym leczę.
Obecnie za 10g stuffu płacę 525-599 zł plus 140 wizyta. Szkoda, że tak drogo ale przynajmniej wydajne więc na mieszka styknie a i pali się mniej tego bo trzyma długo.
Uwaga! Użytkownik aurora20 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 913 / 284 / 0
Awatar użytkownika

Jak to bylo - ze niby legalna marihuana ma byc tansza i latwo dostepna ? %-D
Wyglada jednak jakby bylo zupelnie odwrotnie
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 11178 / 2113 / 0
Awatar użytkownika
jezus_chytrus
Kompetentny
Kompetentny

Dla mnie nawet nielegalna to koszt rzędu kilkudziesięciu groszy za gram. Oczywiście mowa o outdoorze. W przypadku indoor trzeba byłoby trochę zainwestować, ale w zasadzie jednorazowo, a potem odcinać kupony co kilka miesięcy w postaci nowego zbioru.
Aktualnie w przypadku "medycznej" chodzi głównie o to, że sprowadzamy ją, zamiast produkować na miejscu. Koszty transportu, pozwoleń, łapówek, marży apteki itd. musi przecież pokryć klient.

Osobiście póki co nie interesuje mnie "medyczna", bo zwyczajnie cena jest dla mnie nie do przyjęcia, a po drugie cały czas używać jednej odmiany, to też mało ciekawa wizja. Te kliniki to w zasadzie dojenie kasy z ludzi. 150 zł za kilka kliknięć w komputerze...
  • 2767 / 532 / 9
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

Ogólnie to chodzi o to, żeby dostać ten jebany 'glejt' i mieć sobie jednego dżisa medyka, którego będę super oszczędnie sobie dozował. :]
Jesteśmy tylko oceanem kwiatów.
  • 1 / / 0

Witam,

Czy ktoś mi może powiedzieć na czym stanęła ta uchwała o legalizacji do 5g marihuany w Polsce? Wszędzie widzę posty o tym jak posłowie przedstawiają projekt i jak to zbigniew dolata krzyczy ja opętany. Nigdzie nie mogę znaleźć finału tej sprawy. Było w końcu jakieś głosowanie?

Pozdrawiam
  • 3336 / 301 / 0
Awatar użytkownika
FajnieJest
Kompetentny
Kompetentny

Projekt nowelizacji ustawy zakladajacy depenalizacje, ktory zostal przygotowany przez parlamentarny zespol ds. legalizacji marihuany, zostal odrzucony na wniosek poslow PiS przed pierwszym czytaniem.

https://www.weedweek.pl/co-dalej-z-proj ... zdecydowal
ODPOWIEDZ
Posty: 2490 • Strona 196 z 249
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.