Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 136 / 16 / 0
Awatar użytkownika

4-AcO-MALT
Post
4-acetoksy-N-metylo-N-allylo tryptamina
https://bluelight.org/xf/threads/the-sm ... ad.826274/
https://erowid.org/experiences/subs/exp_4AcOMALT.shtml

Rzadka tryptamina, nie ma jej w TiHKALu, a w polskim internecie nie znalazłem o niej żadnej wzmianki. Dawkowanie nie do końca znane, ale na bluelighcie ktoś w swoim trip raporcie napisał, że 25 mg było "słabo, ale dla nowicjusza mogłoby być mocno".
Przetestowałem na początek 5 mg oralnie i działanie było nie do końca przyjemne. Sam bodyload, stan poddenerwowania i lekkie nudności. Ale wszystko to w bardzo małej intensywności, więc możliwe że to nawet nie był threshold.
2 dni później poszło 25 mg, też oralnie - tutaj działanie już wyraźne, zaczęło się po 20 minutach od lekkiego bodyloadu, ale nie był większy od tego którego miałem po 5 mg. Był na tyle znikomy że mógłbym nawet śmiało powiedzieć że go nie było. Przez 10 minut lekka ciężkość na żołądku i tyle. Później pojawiły się minimalne OEVy przypominające te po grzybach, szczególnie oddychanie obrazu, a oprócz tego troszkę wszystko mieniło się kolorami. Położyłem się w łóżku z muzyczką i ku mojemu zdziwieniu nie zaobserwowałem żadnych CEVów, nic kompletnie. Czerń. Odczucia przy słuchaniu muzyki też za raczej bez zmian. Jeśli chodzi o stan świadomości to przypominał mi bardzo ten po grzybach, jednak mniej mhroczny i bardziej lajtowy. Po 2 godzinach już byłem praktycznie trzeźwy i trochę zawiedziony, ale zamierzam przetestować jeszcze większe dawki, bo to 25 mg było zdecydowanie za słabe. Moc 25 mg porównałbym do 1-1.5 g suszonych cubensisów. Za jakiś czas przetestuje 50 mg i wtedy już będę w stanie podać wam pełne dawkowanie wg mnie.
Podsumowując póki co, na moje oko:
5-10 mg - dawka graniczna
10 - 30 mg - słabo
Czas działania: 2-3 h?

Substancja rzadka, ale zasługuje na swój temat i przetestowanie jej bo mimo że dupy nie urywa, to zła nie jest :)
W PL wiadomo nielegalna, ale w Holandii jeszcze tak ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 136 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Re: 4-AcO-MALT
Post
140 mg per rectum
Moc porównywalna z 300 ug AL-LADa/200 ug LSD. Działanie bardzo grzybowe, ale ma w sobie coś unikalnego. Zaskakujące, ale CEVy w dalszym ciągu były znikome, natomiast przy otwartych oczach wszystko pulsowało, mieniło się kolorami i widziałem przemieszczające się po mieszkaniu cienie. Muzyka brzmiała wspaniale, a mentalnie było typowo grzybowo czyli introspektywnie, sporo rozkmin. Bodyloadu nie stwierdziłem
Fajna substancja, szkoda że taka rzadka i droga. Polecam
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.