Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy Kava Kava działa na Ciebie

44%
1.Tak
34
24%
2.Cos działa
19
13%
3.Słabo działa
10
8%
4.Nie czuje nic a nic.
6
12%
5.Działa ale w ogromnych ilościach.
9

Liczba głosów: 78

ODPOWIEDZ
Posty: 789 • Strona 79 z 79
  • 1125 / 209 / 7
Awatar użytkownika
hydroksy
Kompetentny
Kompetentny

Re: Kava Kava - wątek ogólny
Post
Zależy na co się nastawiasz. Dawka progowa to 5g, wyraźna 10g, nie jest źle z opłacalnością.
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 61 / 7 / 0
Awatar użytkownika

Re: Kava Kava - wątek ogólny
Post
Mi Kava Kava PE 500g starczała na 20 dni codziennego używania po 2 zalania, bo pamiętajcie że worek po pierwszej sesji możecie wrzucić do zamrażalnika i później znów użyć.

W sumie dawno nie piłem kavci, ostatnio pare miechów temu typu instant to było zajebiste, zalewasz tylko soczkiem i jest bańka :)
  • 732 / 93 / 23
Awatar użytkownika

Re: Kava Kava - wątek ogólny
Post
@hydroksy
Czytałem, że piją po 50g naraz, więc myślę, że na miły wieczór musiałbym użyć 25g. Typ wyżej pisał o 500g w 20 dni a to chyba z 300zł minimum.
  • 84 / 21 / 0
Awatar użytkownika

Re: Kava Kava - wątek ogólny
Post
Im częściej używasz tym mniej potrzeba aby mieć bombe, a 300zł to nie jakiś duży hajs, tyle to kosztuje 5 butelek queen margot z lidla
Online
  • 97 / 24 / 0
Awatar użytkownika
Gulasznikov Online

Podziała coś, jeśli jestem wielkim fanem pregabaliny baklofenu i fenibutu? Ewentualnie jest w stanie przykryć przykre efekty odstawienia ww substancji?
  • 413 / 40 / 0
Awatar użytkownika

Nie ma szans przykryc, ale jak stosujesz w/w substancje rekreacyjnie to zadziala, dobrze tez sie miksuje.
  • 3293 / 282 / 0
Awatar użytkownika
FajnieJest
Kompetentny
Kompetentny

Mi Kava Kava pomagala w tych kilku dniach gdy juz bylem na sucho bez zadnych gabaergikow ktore oddzialowuja na podreceptor B (GHB / baklofen). Fajnie relaksowala i usypiala. Niestety na drugi dzien lekki kac byl, troche jak po alko, szczegolnie psychicznie, ot rebound anxiety. Bo fizycznie nie zaobserwowalem zadnego odwonienia ani nic w tym stylu.
  • 2129 / 251 / 0

Słyszeliście że od dziś Kava Kava jest na liście zabronionych suplementów?
Online
  • 97 / 24 / 0
Awatar użytkownika
Gulasznikov Online

Dobrze, że zdążyłem zamówić i sobie chociaż spróbuję żeby mieć opinię.

"W związku z tym do suplementów diety dodawane są różne substancje, które mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie i życie konsumentów" – napisano w ocenie skutków regulacji.
A wódzia i skurwiałe szlugi dalej legalne :patrzy: banda pierdolonych jełopów i państwo teoretyczne. Życzę wam, żeby afera z pegazusem i inflancja rozkurwiła te mafijne rządy raz na zawsze i nasze dzieci żyły w normalniejszym kraju.
ODPOWIEDZ
Posty: 789 • Strona 79 z 79
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.