Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy Kava Kava działa na Ciebie

45%
1.Tak
38
23%
2.Cos działa
19
12%
3.Słabo działa
10
8%
4.Nie czuje nic a nic.
7
12%
5.Działa ale w ogromnych ilościach.
10

Liczba głosów: 84

ODPOWIEDZ
Posty: 812 • Strona 79 z 82
  • 1126 / 206 / 7
Awatar użytkownika
hydroksy
Kompetentny
Kompetentny

Re: Kava Kava - wątek ogólny
Post
Zależy na co się nastawiasz. Dawka progowa to 5g, wyraźna 10g, nie jest źle z opłacalnością.
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 103 / 13 / 0
Awatar użytkownika

Re: Kava Kava - wątek ogólny
Post
Mi Kava Kava PE 500g starczała na 20 dni codziennego używania po 2 zalania, bo pamiętajcie że worek po pierwszej sesji możecie wrzucić do zamrażalnika i później znów użyć.

W sumie dawno nie piłem kavci, ostatnio pare miechów temu typu instant to było zajebiste, zalewasz tylko soczkiem i jest bańka :)
  • 881 / 132 / 23
Awatar użytkownika

Re: Kava Kava - wątek ogólny
Post
@hydroksy
Czytałem, że piją po 50g naraz, więc myślę, że na miły wieczór musiałbym użyć 25g. Typ wyżej pisał o 500g w 20 dni a to chyba z 300zł minimum.
  • 92 / 23 / 0
Awatar użytkownika

Re: Kava Kava - wątek ogólny
Post
Im częściej używasz tym mniej potrzeba aby mieć bombe, a 300zł to nie jakiś duży hajs, tyle to kosztuje 5 butelek queen margot z lidla
  • 129 / 30 / 0
Awatar użytkownika

Podziała coś, jeśli jestem wielkim fanem pregabaliny baklofenu i fenibutu? Ewentualnie jest w stanie przykryć przykre efekty odstawienia ww substancji?
  • 512 / 53 / 0
Awatar użytkownika

Nie ma szans przykryc, ale jak stosujesz w/w substancje rekreacyjnie to zadziala, dobrze tez sie miksuje.
  • 3336 / 301 / 0
Awatar użytkownika
FajnieJest
Kompetentny
Kompetentny

Mi Kava Kava pomagala w tych kilku dniach gdy juz bylem na sucho bez zadnych gabaergikow ktore oddzialowuja na podreceptor B (GHB / baklofen). Fajnie relaksowala i usypiala. Niestety na drugi dzien lekki kac byl, troche jak po alko, szczegolnie psychicznie, ot rebound anxiety. Bo fizycznie nie zaobserwowalem zadnego odwonienia ani nic w tym stylu.
  • 2293 / 266 / 0

Słyszeliście że od dziś Kava Kava jest na liście zabronionych suplementów?
  • 129 / 30 / 0
Awatar użytkownika

Dobrze, że zdążyłem zamówić i sobie chociaż spróbuję żeby mieć opinię.

"W związku z tym do suplementów diety dodawane są różne substancje, które mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie i życie konsumentów" – napisano w ocenie skutków regulacji.
A wódzia i skurwiałe szlugi dalej legalne :patrzy: banda pierdolonych jełopów i państwo teoretyczne. Życzę wam, żeby afera z pegazusem i inflancja rozkurwiła te mafijne rządy raz na zawsze i nasze dzieci żyły w normalniejszym kraju.
  • 45 / / 0
Awatar użytkownika

Jest na liście zakazu produkcji, a nie jest totalnie zdelegalizowana z tego co mi wiadomo, poza tym chyba ledwo 4 lata temu została spowrotem zalegalizowana dzięki Liroyowi chyba po wpisaniu na liste NSP (żenada). Nawet jebany PAPIESZ POLACK idol Czarnków i innych pisiorów pił Kava Kava z tubylcami gdzieś w Oceanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 812 • Strona 79 z 82
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.