ODPOWIEDZ
Posty: 6964 • Strona 672 z 697
  • 700 / 162 / 0
Awatar użytkownika

Woda z ogórków kiszonych. Na każdą okazję.
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 11 / / 0

Znów udało mi się dorwac kozackie kryształy MDMA, od 3 lat co pół roku wpada na mój rewir koleżka co na tirach lata, i za każdym razem przywozi te bursztynowe cudeńka, i w pierwszej kolejności dzwoni do mnie i zazwyczaj okazuje się że co najlepsze to biorę ja. i teraz najlepsze, wór gruby foliowy, normalnie próżnia na maxa, taki gruby jak 50 śniadaniowek razem, 0.10 wywala z butów na 6-8 godz. Euforia miłość do ludzi, koleżka co 1 raz jadł kryształy, (wcześniej piksy jadł i to sporo,) to jak zarzucił wcześniej wspomniana dawkę to chodził od 23 do 4 rano, po całej chacie i mówił do każdego (ej kurwa ale zajebisxie, nigdy się tak nie czułem) mnie już teraz 0.15 robi na 6 godzin a doświadczenie mam spore, marqis odrazu zabarwia także legit MDMA,przechodząc do sedna jak np rozwalę kryształ 4g na mniejsze, to one i tak się złączają, w większe i mniejsze kryształy, złączanie nie następuje jak rozkrusze kryształ na pył, z bursztynowego koloru po rozkruszeniu robi się szary biel, i zapach nie jest tak intensywny, bo kryształy to pachną mocno, anyżem,czasem jak w markecie się przechodzi w alejce gdzie proszki płyny do prania to czuć podobny zapach, normalnie jestem na niego wyczulony bo w większości sklepach czuje ten zapach specyficzny i odrazu mam MDMA w głowie (i weź tu przestać ćpać) 🙃🙃
To normalne że one się tak łącza? Następuje to jakoś w okresie od 24 do 74 h jak odłożę w ciemne miejsce zimne
  • 168 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Cpiesz terminatora :Do

Szczęśliwego nowego Roku 😁😁
Cogito ergo sum
  • 3 / / 0

Moj znajomy miał ostatnio okazję spróbować 150mg w krysztale. Ogólnie miał szczękościsk, powiększone źrenice, pocił się, ale euforii zero. Myślicie że gówniany temat czy chłop wypłukany jest z serotoniny? Od MDMA miał przerwę kilka msc, a międzyczasie wleciało trochę koko.
  • 11 / / 0

Na pewno nie MDMA, nie jestem chemikiem itp, ale mam doczynienia z pure MDMA, i po tym jestem tak kurewsko miły i dobry że jak bym miał burdel to wszyscy by ruchali za darmo jak bym tam był na haju
  • 913 / 284 / 0
Awatar użytkownika

@kordyl raczej dopaminy zabraklo koledze kokainiscie
:extasy: dziala na oba naraz
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 10 / 2 / 0

Mam pytanie...co działa najbardziej euforyzujaco MDMA, amfa czy 4cmc?
  • 3883 / 525 / 0
Awatar użytkownika

"Only God can Judge me"
  • 3 / / 0

Jedyne bliskie mojej duszy
  • 2 / / 0

Spotkaliście się może juz z brązowymi ale "wilgotnymi" kryształkami. Jak sypie kryształ i rozcieram kartą po suchym blacie to jest taki "klejacy sie" a blat patrząc pod światło jest tłusty. Dopiero jak otworze torbę i postawie na jakiś czas na letnim kaloryferze to ładnie wysycha i robi się trochę jaśniejszy.

Czy to jest MDMA czy jakies inne gówno. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
Posty: 6964 • Strona 672 z 697
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.