Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
ODPOWIEDZ
Posty: 72 • Strona 7 z 8
  • 7335 / 1277 / 2
Awatar użytkownika
Stteetart
Kompetentny
Kompetentny

06 października 2021Klamm pisze:
05 października 2021Stteetart pisze:
To pojawi się coś innego.
Świat nie znosi próżni a już zwłaszcza jeśli próżnia oznacza GIGANTYCZNE pieniądze.
Nie powiedziałem, że się coś nowego nie pojawi. Powiedziałem, że znikną prędzej czy później, a to będzie związane z płaczem i zgrzytaniem zębami setek tysięcy użytkowników, jak nie milionów, którzy na fb czy ista swoje życie zdigitalizowali nie robiąc backupów i myśląc że to będzie trwało wiecznie. I że informacje które o sobie tam gromadzili będą fruwały i tak, ale już poza ich kontrolą. Z czego będą jeszcze mniej zadowoleni.
No ale ja mówię. To o czym mówisz nic nie zmieni. Fejsbuku zniknie, pojawi się ktoś inny / coś innego.
Nikt płakać nie będzie po FB.
  • 1075 / 155 / 32
Awatar użytkownika
Klamm
NeuroGroove
NeuroGroove

Po fb jako samym fb może nie, choć jacyś sentymentaliści na pewno się znajdą, co będą płakać za samą platformą. Ja mówię o płaczu z powodu utraconego czasu i informacji, "życia" zdigitalizowanego. I płaczu nad własną głupotą, że bez oporu wszystko o sobie na te stronę ładowali.
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 0 / / 0
m66

Ufac nalezy tylko sobie chociaż z tym też cieżko czasami, kazda firma odda za kase, albo z przymusu dane . w internecie nic nie ginie
  • / / 0
Awatar użytkownika
Gość

Na grupkach czy tam stronach o ,takiej’ tematyce są praktycznie same dzieci a substancje i ich dZialanie ktore sa tam poruszane to najczęściej leki z apteki bez recepty typu cipacz czy acodin. Dobrze ze Facebook ciagle usuwa takie ,mądre’ grupki. Dobrze ze ktoś poruszył ten temat bo ostatnio dzieje się na tym fb
  • 4 / / 0

Ciekawa informacja
  • 1 / / 0

Facebook i G o o g l e — unikam jak ognia, właśnie ze względu na profilowanie, co niestety w dzisiejszym świecie powoduje, że żyje się trudniej.
To my generujemy problemy dla samych siebie.
  • 2 / / 0

Jeśli koniecznie chce ktoś z was "włazić na fejsbunia", to polecam Firefoxa z dodatkiem Facebook Container (w przypadku smartphonów należy pozbyć się aplikacji messenger, oraz facebook). Dzięki temu facebook jest ślepy na pozostałe strony i odwrotnie.
  • 106 / 7 / 0
Awatar użytkownika

Cambridge Anal. Odpowiada za brexit, finasowanie przez Putina kampanii Trumpa wraz z obsługą amerykańskich łączy gratis i wiele innych. Berger zucker jest czystym Żydem?

Ja w ogóle nie wchodzę na fejsa. Nawet profilu nie usunąłem bo i tak go mają :D Dzięki za radę z tym pluginem do FF.

Profilowanie powoduje to, że żyje się w bańce rzeczywistości indywidualnie spersonalizowanej rzeczywistości nastawionej na maksymalizację sprzedaży kosztem normalnych kontaktów międzyludzkich. Ja to tak widzę. To nie jest problem, że wyświetla się reklama pilarki steel. Tylko poziom hipokryzji berga, który sprzedaje dane firmą typu CA
"Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro."
  • 610 / 285 / 2
Awatar użytkownika

Ziomek jest biegłym sądowym. Swojego czasu dzwoniła do niego pani z Policji z prośbą o rozszyfrowanie dwóch telefonów, bo jakiś typek składał małoletniej propozycje seksualne za pomocą Messengera. Na jego sugestię żeby kontaktowała się bezpośrednio z Facebookiem była jakaś taka dziwnie zrezygnowana, ale to YMMV.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Pomogłam - daj karmę!
ODPOWIEDZ
Posty: 72 • Strona 7 z 8
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.