Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 558 • Strona 56 z 56
  • 73 / 14 / 0
Awatar użytkownika

Re: Sny o dragach
Post
Ja miałem sen, że daję w żyłę. Byłem podekscytowany nim. To dziwne i jakieś podprogowe, bo nigdy nie zamierzam dać po kablach. Tram brany sporadycznie w zupełności mi wystarcza.
Uwaga! Użytkownik CassiusMarcellusClay nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 737 / 208 / 0
Awatar użytkownika

Re: Sny o dragach
Post
Snilo mi sie , ze wchodze do jakiejs drewnianej chatki a tam 2 Sebixy czestuja mnie buchami z lufki . Myslalem , ze to mj ale po sciagnieciu kilku machow poczulem sie jak na wysokiej dawce kwasa :pacman:
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 2692 / 499 / 9
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

Re: Sny o dragach
Post
Właśnie śniło mi się, że byłem w szpitalu i się wjebałem do jakiegoś pustego pokoju. Zacząłem grzebać po szafkach, zajebałem fenta w pompce doustnie, wyjąłem wszystkie benzo. Pamiętam jakieś całkiem nowe generyki klona, bromka, Medazepam, relanium. Nakurwiałem blistry do kieszeni siedząc sobie na podłodze, orientując się bo zaraz ktoś wejdzie. Miałem nadzieję, że pójdę w ustronne miejsce i wyłuskam tabsy niwelując przypał. Włożyłem puste pudełka niestarannie z powrotem i się obudziłem.
Jesteśmy tylko oceanem kwiatów.
  • 332 / 79 / 0
Awatar użytkownika

Re: Sny o dragach
Post
Dzisiaj miałam odjechany sen bardzo fajny o tym, że na mojej klatce była wystawa butów a ja wyprowadzałam różnym ludziom psy. I o tym, że jutro chcę kupić kodeiny za 100zł ale najbardziej odjechane jest że w tym śnie prawidłowo obliczyłam, ile to będzie paczek! Cztery Antidole - 60zł, dwa duże Thio - max 30zł i jeden mały - 10zł, jak się obudziłam to byłam pod wrażeniem bo nie myślałam o tym w ogóle wcześniej, nie liczyłam niczego, nie myślałam nawet przed zaśnięciem o tym. Dużo rzeczy fajnych z dragami mi się śni, od znajdywania worków MSTków w pokoju albo plastrów fenta na ulicy po pobyt w fabryce Antidolu, gdzie było jeziorko na środku, było bardzo słonecznie i tak dużo miejsca, że można się było zgubić, a chodniki do tego bajkowego miejsca miały krawężniki wyłożone Antidolami i można było brać całe worki jak się chciało (zamiast latać za tym pół dnia i jeszcze tracić kasę) bo uzupełniali to na bieżąco. Jak kiedyś będę przypadkiem milionerką to chyba założę taką fabrykę hehehe
I leciałem, leciałem, leciałem
Zaprzedany jej duszą i ciałem
Zanim umrę, to powiedzieć chciałem
Jak strasznie kochałem ją
Z nią leciałem, z morfiną leciałem
I nie chciałem, umierać nie chciałem
To co miałem - jej podarowałem
Tak strasznie kochałem ją
  • 1382 / 134 / 0
Awatar użytkownika

Re: Sny o dragach
Post
Ja czesto mam sny o dragach ale zawsze jak co do czego to sie budze.
Nie mam z tym nic wspolnego.
  • 8 / 2 / 0
Awatar użytkownika

Re: Sny o dragach
Post
Sny o amfetaminie robiące ciśnienie po odstawieniu więcej niż 2tygodnie po 6-7latach. Serio te sny robią takie ciśnienie...
  • 528 / 25 / 0
Awatar użytkownika

Re: Sny o dragach
Post
Takie sny to u mnie całkiem zwykła rzecz. Taki, co to w tej chwili mogę przytoczyć, to że we śnie łapię buha z kadzidełka (palę je jak jointa), ale wiem, że to DMT. Po złapaniu tego buha sen się skończył, a ja się obudziłem. Więc czasem się zastanawiam, w którą stronę to DMT wyrzuca (znam z empirii odczynnik).
  • 1021 / 127 / 0
Awatar użytkownika

Re: Sny o dragach
Post
Często występuję jeśli mija określony okres od brania i stanowią część uzależnienia w tym sensie, że demotywują osobę odstawiającą narkotyki.
ODPOWIEDZ
Posty: 558 • Strona 56 z 56
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.