ODPOWIEDZ
Posty: 3243 • Strona 323 z 325
  • 3884 / 526 / 0
Awatar użytkownika

Możesz zjeść. Efekty moga być słabsze więc warto jednak z tydzien odstępu zrobić.
"Only God can Judge me"
  • 24 / 8 / 0

Dziś hucznie zaznajamiam się z substancja z dawnych lat. Niegdyś po kilku podejściach rozkochałam się w tym związku na amen. Dziś mija dobrych 7lat, jesli nie więcej. Czy zauroczy podobnie? Substancja z nielicznych rc, ktora sobie upodobałam najmocniej. Jednak niegdyś, żyłam w innych okolicznościach i nastawieniu mentalnym, co przekładało się na fenomenalne tripy. Dziś żyje podłamana ze zblazowanom głową, toteż tripy bywają "pustym nacpaniem", bez większej ekscytacji. Pokładam nadzieję, że dzisiejsza próba wywoła namiastke dawnych przeżyć.
Przy podejściu, ciężko było odważyć ilość za pomocą żyletki, która wyznaczałam milimetry sześcienne w kratkowanym zeszycie. Tego bursztynu sroga ilość bo 5g.
Wcelowywalam w 400mg, czyli podzielone na 4 kupeczki a każda z nich przez 3. Wizualnie się różniły, mam niedocentrowane oko. Cóż, życzcie mi udanych doznań, ,coby czucie muzyki przeradzało się w lekki dreszczyk.Bywajcie moje psotniczki 😉
  • 3884 / 526 / 0
Awatar użytkownika

Udanych lotów, tylko 400mg to chyba przesada. Rozważ zmniejszenie dawki.
"Only God can Judge me"
  • 925 / 99 / 0
Awatar użytkownika
WRB
Kompetentny
Kompetentny

zgadzam się, no 400mg dla jednej osoby? xD
nigdy nie odważyłbym się tyle dziabnąć szósteczki, ja zawsze 2x125mg - to po prostu była idealna dawka dla mnie

@wysnionafiglarka opisz koniecznie tripa!
Dum spiro, spero
contact: PW / czat / wickr-surespot: tentypwrb / tentypwrb@tutanota.com [NIE załatwiam/sprzedaje dragów]
  • 24 / 8 / 0

Już Ci pisze skarbenku skrotowo.
W ten czas spożyta 3dawka, towaru ubyło 2,5g. Ale luźno, ponieważ przy pierwszym startowaniu, zaskoczyl mnie znajomy z koleżanką. Wtedy pikowałam, czyli obraz trzęsący w odświeżaniu 20herzow, cala rozdygotana. Nie musiałam mówić, że przebywam na innej orbicie, coś tam wydumałam. W gescie dobroci zrobiłam drineczki, tam okolo 800mg. Chłopak nieco więcej, stary paralotniarz.
Eksperyment uważam za niedokończony, poprostu zapomniałam podryfowac przy zamkniętych oczach.
Reasumując, zeszło 2,5g odjac 800mg.
Matematycznie ujmując, wtrabilam okolo 1,7g. Zdrowo nierozsadkowo, aczkolwiek nasycajaco.

W moim mniemaniu przebija te nędzne katynony takie jak 3mmc, 3cmc, 4cmc.

Odradzam stosowanie takich dawek, są przeznaczone dla stratencow.
  • 1885 / 238 / 0
Awatar użytkownika

Dawki zdecydowanie za duże. Ale tak poza tym 6-APB miło wspominam.
Ave Satan i Ave Maria
  • 46 / 13 / 0

Jednak to byl idiotyzm, że zjadłam 5g w przeciągu 7-9dni. Pierwsze podejście okej, całkowity wyrzut serotoniny, poskutkowało mega wejściem, które trwało około 3h, potem długofalowe działanie cząsteczki do 10h, aż efekty ustępowały. Nieodparta pokusa, spowodowała druga dawkę, z głowy dało się wypłukac jeszcze delikatne chwilowe wejście potem długofalowe działanie, takie obezwladniajace. Później się zatraciłam, zarlam do końca, jak opętana... ostatnia dawkaa oscylowala w okolicach 808mg 😁. Mięśnie miałam wiodkie, traciłam równowagę, obijałam się od ścian, jakby krążenie nie funkcjonowało. Minusem po tej akcji jest zaburzone spanie.... w pozycji leżącej wyczekuje snu po 4-5h. Wkoncu płytko przysypiam na dwie godziny, strasznie irytujące, bowiem sen jest dla mnie czynnikiem którego pragnę w życiu mocno, olodgrywa olbrzymią rolę na moje samopoczucie, aby był długi, gleboki itp. Teraz mam ten bromazolam, gdy nie zasypiam, biorę daweczke i udaje sie usnąć na te 3h. Nie wiem czy to odkręcę, za bardzo mnie przemaglowała ta toksyną 🥲 Meritum plynie takie iż opłacalna była wyłącznie pierwsza wrzutka....
Nie potrafię juz zazywac narkotyków z "glowa", gdy mam cos na stanie, znika w mgnieniu, ilekolwiek, czegokolwiek bym nie posiadała. 💀
  • 3336 / 301 / 0
Awatar użytkownika
FajnieJest
Kompetentny
Kompetentny

Ja pierdole, ile 6-APB??? 5g??? Dla mnie juz bylo wystarczajaco, jesli chodzi o intensywnosc, 250mg bursztynianu. Nie wyobrazam sobie jaki zjazd po takiej ilosci musi byc. Benzo odstaw jak juz bedziesz mogla spac naturalnie bo tylko poglebisz sobie rebound anxiety. Suplementuj 5-HTP z zielona herbata, jedz duzo zdrowego jedzonka i postaraj sie o jakis ruch fizyczny. Powodzenia!
  • 1 / / 0

Co myślicie o tym żeby zrobić z tego maczankę do palenia?
  • 3336 / 301 / 0
Awatar użytkownika
FajnieJest
Kompetentny
Kompetentny

Glupi pomysl, bursztynian lub chlorowodorek przy paleniu nie bedzie w ogole aktywny, a moga sie wytworzyc szkodliwe substancje przy spalaniu. Chyba ze masz freebase, ale to nie wiem...
ODPOWIEDZ
Posty: 3243 • Strona 323 z 325
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.