Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy bacopa działa wedlug Ciebie?

58%
1.Tak
23
20%
2.Trochę
8
10%
3.Nie
4
13%
4.Działa ale po czasie.
5

Liczba głosów: 40

ODPOWIEDZ
Posty: 305 • Strona 31 z 31
Online
  • 1407 / 63 / 0
Awatar użytkownika
Scone Online
Kompetentny
Kompetentny

Właśnie nie palę, ale ogólnie jestem wrażliwy i łatwo się irytuję. Mam reaktywny układ nerwowy, zresztą zdiagnozowane ADHD. Pobudza mnie wiele dragów, które innych prawie nie pobudzają. (Nie, to nie jest kwestia sugestii, ludzie różnie reagują 🙂).
Mam wrażenie, że bardziej reaguję na bodźce, zwłaszcza słuchowe (na codzień też mam wrażliwy słuch), irytacja nie pojawia się samoistnie, tylko pod wpływem głośnych współpracowników.

Np. po piracetamie (standardowa tabletka, nie pamiętam ile tam było, chyba 1200 mg) po egzaminie byłem aż nieco natrętnie pobudzony, niby myślałem szybciej, ale czułem się nakręcony jak po stymulancie.
LSD - Piękna i Bestia
  • 91 / 6 / 0

Wie ktoś może co zrobić jeśli już któryś dzień po wypiciu herbatki z ciętego suszu strasznie mnie boli głowa
  • 7335 / 1277 / 2
Awatar użytkownika
Stteetart
Kompetentny
Kompetentny

@sur10za tłuszcze spożywasz ?
  • 91 / 6 / 0

Na codzień trzymam dietę bo ćwiczę na siłowni, 1,8g/kg białka i 1,2g/kg tłuszczy ale ostatnio jakieś choróbsko mnie dopadło i mało jem wiem to pewnie temu.
  • 7335 / 1277 / 2
Awatar użytkownika
Stteetart
Kompetentny
Kompetentny

Radzę uważać na mocy bacopy z nikotyna ;) Brahmi może nasilać negatywne działanie nikotyny 🤔
ODPOWIEDZ
Posty: 305 • Strona 31 z 31
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.