Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 76 • Strona 8 z 8
  • 197 / 15 / 0
Po 1 prawdziwy mef bardzo ciezko znalesc po 2 mefa nie da sie raczej palic bardziej a pvp to tak die nadaje idealnie
Uwaga! Użytkownik Razel89 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / / 0
Próbowałem 3/4mm i 3/4cmc I lipa
Jedyna bk tovte efylony itp można palić tak ?
  • 214 / 32 / 0
Jakkolwiek durnie by to nie brzmiało to ja chciałem zaspokoić swoją ciekawość i sprawdzić czy bupropion nadaje się do waporyzacji.
Więc wjebałem go do szklany! Wcześniej odrapałem z powłoczki, spoko. 300mg. Ni chuja się nie nadaje. Nie działa, nie kopie, gryzie w gardło jakby napić się spirytusu z gwinta.

Taki mi pomysł przyszedł do głowy. Raczej niska szansa powodzenia, ale może ma ktoś podejrzenia graniczące z pewnością jakby to zadziałało. Bo już nie wiem czy na hajpie czy gdzieś indziej czy w jakiś badaniach czy ktoś mi powiedział. Już nie pamiętam. Usłyszałem, że z alfy słabo zrobić roztwór w glicerynie/glikolu propylenowym by był do wapowania w e-papierosie. Z rozpuszczeniem jest problem? Czy nie wiem.. z odparowaniem?
A teraz to co mi wpadło do głowy. Jakby do e papierosa bez olejku wrzucić do pojemniczka na owy olejek alfę. Ona się zwapuje czy przyjara? Bo tak logika mi podpowiada że powinno się elegncko zwapować. Jakby mieć jeszcze przyciemniane te szybki to już w ogóle bezprzypałowo można by alfić na mieście. :D
  • 1026 / 118 / 0
Jeśli ogrzejesz ja temperatura, w której wrze, to się idealnie zwapuje. Jeśli w wyższej to się spali.
  • 1 / / 0
Zawsze zarzucałem sniffem i w dziąsło a kable mi jeszcze miłe :extasy:

W związku z tym że nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi to zapytam, może ktoś akurat mi pomoże; jak to jest z paleniem mefy? Jakie odczucia, jak długo się trzymają i przede wszystkim co to robi z płucami? Próbowałem kiedyś zapalić w ręcznie skręconym szlugu (z urwanym filtrem, przez szkło) metaklef ale pizda była bardzo delikatna jeżeli w ogóle jakakolwiek, 3 fajki po 30mg klefa każda i praktycznie zero działania :niewiem:

Byłbym wdzięczny za każdą pomoc ;>
  • 597 / 34 / 0
zależy co nazywasz mefem, losowy kryształ z ulicy czy jakiś konkretny beta-keton
4cmc i 3cmc się nie vapuja wogóle.
do vapo to polecam z ketonów nep, hexen i pochodne alfy
pragnę tylko dodać że vapowany nep jest bardziej kompulsywny niż hexen, jak ci się skończy to opalisz lufę, wyskrobiesz wszystko z samary i będziesz szukał na kolanach czy jakiś mały kryształek nie spadł
ODPOWIEDZ
Posty: 76 • Strona 8 z 8
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.