Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 27 • Strona 3 z 3
  • 1854 / 214 / 37
U mnie mj sprawdza się doskonale przy bólu reumatologicznym. I nie jest tak, że ból znika całkowicie, jest nadal, tyle tylko, że wcale mi nie przeszkadza.
  • 12141 / 2363 / 0
Na ból mięśni / stawów sprawdza się zdecydowanie najlepiej. Czasami nie czuję ciała, jak konkretniej się porobię i nie ma wtedy mowy o żadnych dolegliwościach. Cały czas zastanawiam się, czy nie dać spróbować mojej matuli, która ma właśnie takowe problemy. Z ziołem nie ma problemu, bo zapas konkretny, tylko jest jakaś psychiczna bariera... musiałbym jej pokazać, co i jak - normalnie z nią zajarać. Boję się też, jak zareaguje - w sensie na zioło, nie na propozycję. Sama już pytała kilka razy, ale zawsze odpowiadałem, że spoko - kiedyś tam... :-D
  • 142 / 27 / 0
@jezus_chytrus- mam podobny problem, uważam ,że mj pomogła by na wiele dolegliwości mojej Mamy, i to jakiś paradoks bo mam prawie 4 dychy na karku, a odwagi brak ..
  • 1 / / 0
U mnie przeciwbólowo świetnie sprawdzały się odmiany 50/50 cbd/THC, lekka przyjemna faza.
  • 4 / / 0
Hej!

Kiedy jestem zmęczony to dokucza mi ból pleców między łopatkami. Generalnie po długiej przeprawie z próba leczenia tego dochodzę do wniosku ze mam tam nagromadzone emocje z całego życia które powoli uwalniam - przynajmniej z to na dzień dzisiejszy wierze.
Mieszanka THC + CBD daje ulgę na ten ból, czuje rozluźnienie po zażyciu 😀
  • 3652 / 563 / 2044
Mi dobrze działało na ból głowy. Coś na wzór wzięcia tabletki z paracetamolem, tzn. często jak głowa była ciężka, nie do zniesienia, a ból się nasilał, to odpalałem fifkę i przygasało. Co do bólu pleców czy łopatek się nie wypowiadam, bo takiej okazji nie miałem. Ktoś się orientuje, jak to działa? Jakieś receptory wygasza bólowe, odpowiedzialne za transmisje bólu do mózgu?
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
  • 467 / 69 / 0
Gdyby nie aurora 20, to nie wiem jak bym przeżył jelitówkę haha. Tak mnie bolał brzuch, że mnie wykręcało. A po marihuanie 50% bólu i 90% mdłości przeszło. Poszedłem spać.
ODPOWIEDZ
Posty: 27 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.