Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0

Hej czy ktoś próbował podgrzewać marihuanę w urządzeniu GLO? Słyszałem ze da sie tylko ze trzeba nabić ten wkład i przyciąć filterek. Może ktoś robił coś takiego jesli tak to jak dokładnie to robił plus czy to gra warta świeczki czy sobie odpuścić?
  • 626 / 48 / 0
Awatar użytkownika
wonszgrzybojad
Kompetentny
Kompetentny

Sprawdź to tylko troche zioła.
A najpierw dowiedz sie do jakiej temp nagrzewa sie glo. Potrzebujesz zakres między 180-220 stopni C
  • 2895 / 574 / 10
Awatar użytkownika
STR88
Admini
Admini

Temperatura będzie ok, Glo podgrzewa do ~200°C. Kiedyś na imprezie jakiś gość poczęstował mnie haszem w IQOS albo Glo, już nie pamiętam, ale chyba zadziałało.
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 480 / 71 / 0
Awatar użytkownika

Jaki to model GLO? Co to za filterek? Widziałem jedynie gotowe olejki cannabis oil do GLO.
  • 1 / / 0

Generalnie wychodzi dosyć mocno chujowo bo GLO ma chyba za wysoka temperature ale próbowac mozesz.
  • 1302 / 130 / 0
Awatar użytkownika

sam mam glo i chętnie poczytam o opiniach czy to działa
  • 1260 / 123 / 0
Awatar użytkownika

Do glo są dedykowane specjalnie wyselekcjonowane wkłady. Musiałbyś skręcić petko marihuanowy dokładnie takich rozmiarów i średnicy co wkład glo. Ciężko, ale dałobyrade to waporyzować w tak specjalnie przyrządzonym papierosku no ale tak jak mówie jakość materiału tak gruba jak w papierosie do wkładu to samo rozmiar i średnica. Musiałbyś być bardzo precyzyjny, zwykła bletka odpada bo przepali ją.
Nie mam z tym nic wspolnego.
  • 1260 / 123 / 0
Awatar użytkownika

P.s. najprościej by było wyjąć czymś cieniutkim tytoń z e wkładu i zapakować go weedem.
Nie mam z tym nic wspolnego.
  • 221 / 25 / 0
Awatar użytkownika

Mi się udało, najlepiej wziąć zużyty wkład, wybebeszyć go i dalej są dwa sposoby:

1. Kawałek papieru zwinąć w rulon tak aby miał długość połowy wkładu i wsadzić go do wkładu od strony ustnika (urządzenie podgrzewa tylko dolną połowę wkładu) a następnie od dołu nasypać dobrze zmielony susz.
2. Kupić zwykłą szklaną lufkę (najlepiej kilka bo te lufki mogą się trochę różnić od siebie), nabić ją suszem od dupki i wsadzić do pustego wkładu tak aby sięgała do połowy wkładu a następnie nasypać susz do wkładu od dołu. lufka będzie wystawać z wkładu ale to nie przeszkadza, mamy dłuższą ścieżkę pary przez co będzie chłodniejsza.

Drugi sposób jest bardziej efektywny bo papier użyty jako filtr/blokada suszu nasiąka odparowaną żywicą przez co waporyzacja będzie mniej efektywna ale pierwszy sposób jest bardziej dyskretny i można sobie wapować gdzieś na mieście.
You're an addict. So be addicted. Just be addicted to something else. Choose the ones you love. Choose your future. CHOOSE LIFE !!!
  • 5 / / 0

Ma ktoś doświadczenie w paleniu z iqosa? jak wrażenia?
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.