Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
Co ćpamy powyżej trzydziestki.

17%
alko
6
9%
opio
3
6%
dyso
2
9%
sajko
3
11%
kana
4
6%
stimy
2
3%
inhalanty
1
17%
gaba (poza alko)
6
14%
suplementy diety
5
9%
psychotropy
3
Brak głosów
nic

Liczba głosów: 35

ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 914 / 68 / 0
Awatar użytkownika
sem

Dragi w starszym wieku.
Post
Dobijam czterdziestki. Ćpałem dużo rzeczy .Obecnie kilka lat nie ćpałem i kilka jestem na psychotropach .Aktualnie:olanzapina 15 mg,risperidon 2mg,sertralina 200 mg i alprazolam doraźnie.Od pewnego czasu pozwalam sobie czasami na jakaś banie ( gdyż zaprzestanie ćpania nie uczyniło jakiś cudów w życiu i nie wyzdrowiałem na głowę).Środki które zdarza mi się używać to alprazolam ostatnio dosyć często,alkohol żadko,marihuana raz na rok,zioło cbd raz na kilka miesięcy.
Ciekaw jestem jak wygląda to ćpanie u użytkowników z większym przebiegiem.Jak się zmieniło w porównaniu z młodością i jak wyglada teraz..
  • 1255 / 334 / 0
Awatar użytkownika
ZX

Re: Dragi w starszym wieku.
Post
nic sie nie zmienilo. I na tym wlasnie polega sekret dlugowiecznosci. Ale z tego powodu utrudnione jest pozyskiwanie dobrego towaru jako iz wiekszosc stuffu na rynku to dopki teraz a my w to sie nie pakujemy.

* ziolo full natural trudno dostac i tylko u rolnika bezposrednio najlepiej
* amfetamina czy meta czysta niemieszana tez trudno dostac i z tego powodu malo cpamy, tj trzeba sie najezdzic a nikt az takiego parcia nie ma chyba ze jest zagrozenie korona jak teraz
* alkohol to tylko czysta i to dobrej jakosci
* z sajko to tylko grzyby prosto z laki albo wysuszone samodzielnie zbierane albo hodowane w domu chociaz dobry kwas tez sie trafi ale ostatnio to tylko grzyby

Lekow nikt nie bierze, ani nigdy nie bral, za to wszyscy mocno odklejeni i jakos idzie do przodu.

Odklejenie po ziole jest ok jesli nie ma sie wrodzenego schizo. I jesli nie zyje sie w nim zbyt dlugo ani nie naraza na stres.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.