Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 988 • Strona 99 z 99
 • 3545 / 430 / 0
Awatar użytkownika

Re: Miksy - wątek ogólny
Post
Propranolol jest beta-blokerem połączenie jego że stymulantem(metkat) jest uznawane za niebezpieczne. Więc teoretycznie lepiej odpuścić. Tak na prawdę to stosowanie beta-blokerow razem ze stymulantami było wiele razy omawiane na forum, i tak na prawdę to nie wiadomo jak to do końca jest bo przy przedawkowaniu stymulantów podaję się pacjentowi właśnie beta-blokery. Także nie doradzę czy brać czy nie brać propranolol. Daj znać jak już będzie po wszystkim.
 • 36 / 2 / 0
Awatar użytkownika

Re: Miksy - wątek ogólny
Post
Czytałam sporo postów na forum właśnie o tym, ale chciałam dopytać ze względu na ten kilkugodzinny odstęp między propranololem a kotem. Moze do tego czasu ktoś jeszcze się wypowie, ale jak nie to zrezygnuję, bo to będzie mój pierwszy raz z tym mixem i nie chcę sobie ewentualnie popsuć doświadczenia
 • 142 / 11 / 0
Awatar użytkownika

Re: Miksy - wątek ogólny
Post
Wypijam litr wina, biorę blister klonów i parę tabletek RC (clonazolam/flualpra/diclazepam/nurflurazopam/fanax itp.) i potrafię po tym trzeźwo myśleć i zapamiętać mniej więcej dokładnie momenty kiedy jestem w takim stanie. W jak bardzo groźnym stadium uzależnienia jestem według Was? Nie ma w tym poście krzty pochwały, choć może to tak wyglądać.
Bo ogólnie potrafię w siebie wrzucić dużo substancji oddziałujących na kwas GABA czyli alkohol i benzo i wciąż ogarniać, ale kiedy trzeba czyli np. do pracy czy na spotkanie z bliskimi potrafię tego nie wziąć i mam ewentualnie minimalnego skręta. Chciałem jakieś ogólne komentarze do tej sytuacji. Bardzo dziękuję.
 • 789 / 102 / 0
Awatar użytkownika

Re: Miksy - wątek ogólny
Post
Sobotni mix
2 mg clona ok. 14:00
2 mocne piwa ok. 20-21:00
1 lufa mocnej indici (tzn 13% THC prawie nic CBD) zaraz- ok. 21:30 i film

horror, ale przy zapalonym, bo wiem że inaczej zasnę choćby był nie wiem jak zajebisty lol a to jedna z moich ulubionych serii najnowsz. część V/H/S
Uwaga! Użytkownik IamYourFather nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 1 / / 0

Witam wszystkich! Chciałam podzielić się z wami moim kompletnie bezmyślnym miksem a także zapytać Was, czy takie skutki uboczne są według was normalne. Więc, w zeszłą sobotę pomieszałam alkohol z 3mmc (normalna sprawuszka na melanżu). Niestety, nawet po małej ilości i po przerwie w spożyciu nie ma opcji, że zasnę. Więc ziomek odrazu wcisnął mi 3 magiczne tabsy mówiąc mi, że na pewno po nich zasnę. Wzięłam bez wahania, dawka 30 mg totalnie mnie zcięła i poszłam spać. Na drugi dzień okazało się, że był to deprexolet, czyli mianseryna. Do teraz, tj. czwartek, czuję po tym mixie totalne przyjebanie, senność, trudność w wyrażaniu myśli i nagle napady smutku. No i tu pojawia się najgorsza informacja - na codzień biorę SNRI i pregabaline (na lęk uogólniony). Czy może ktoś, kto zna się na rzeczy powiedzieć mi, czy i jeśli tak to kiedy mi minie ten „zjazd”? Totalnie nie potrzebuję moralizujących komentarzy bo to, co przeżywam, jest już dość dużą karą za tamten wieczór.
 • 1 / / 0

Re: Miksy - wątek ogólny
Post
Witam
Macie jakieś fajne schematy lub miksy na krystyne w kapsułkach ?
Ja zaczynałem 200mg po 2-3h 400mg i 600mg teraz kończy się na zaczyna od 600mg a kończy 1000mg :D
 • 1 / / 0

Re: Miksy - wątek ogólny
Post
Zjadłem w przeciągu jakichś 4 godzin 10 mg clonazepamu. Mogę dorzucić do tego jeszcze za jakiś czas bezpiecznie chloprotthixen? Dodam, że benzo zażywam prawie codziennie od około dwóch tygodni, a od dwóch dni jem spore dawki kwasu walproinowego.

Edit: pewnie powinienem to umieścić w wątku mixy-apteka, ale się pomyliłem.
 • 15 / 3 / 0
Piu

Re: Miksy - wątek ogólny
Post
Moi Drodzy,

Połączenie Duloksetyny z Bupropionem - próbował ktoś takiego mixa?
Możecie się wypowiedzieć?
Duloksetyna ↑serotoniny, ↑noradrenaliny, również w jakiś sposób podnosi dopaminę
bupropion zwiększa poziom noradrenaliny i dopaminy

Ciekawy jestem czy połączenie obydwu środków również zadziała na zasadzie "California Rocket Fuel" - może ktoś będzie mógł się wypowiedzieć z własnego doświadczenia? Będę wdzięczny

Pozdrawiam wszystkich
ODPOWIEDZ
Posty: 988 • Strona 99 z 99
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.