Podejście do narkotyków w innych krajach.
ODPOWIEDZ
Posty: 925 • Strona 93 z 93
  • 3 / / 0

Re: Anglia
Post
Witam, czy jest ktos z okolicy newcastle? Pozdro
  • 74 / 5 / 0
Awatar użytkownika

Re: Anglia
Post
Siema angole, co tam ćpacie dobrego? ćpuny stołeczniaki czym aktualnie zawyżają narkomańskie statystyki w tym mieście przedziwnym? Kto zjarany a kto nawąchany niech się przyzna. Jak ktoś se zarzygał właśnie własnego buta bo się mu poziomy alkoholu etylowego w organizmie normują tez niech powie dwa słowa. Ci od alkoholu metylowego, nie wstydźcie się, ten kraj nie dyskryminuje i każdy odnajdzie coś dla siebie. Weselmy się gdyż jest nadzieja, gdyż, w rytm znanej i uwielbianej przez Brytyjczyków piosenki - „ nikt nie może przecież wiecznie ćpać” !
Na osobna notę - aż ciężko uwierzyć ze pani Anna Jantar śpiewała kiedyś dla nas i z myślą o nas, dodając nam odwagi i siły do walki z nałogiem. Pozdrawiam wszystkich państwa czytających, najlepszego
  • 38 / 1 / 0

Re: Anglia
Post
@up
U mnie już tylko benzo w rozsądnych dawkach (od diazepamu po alprazolam) i przemysłowe ilości trawki bo sobie sam hoduje. Od stimów od początku tego roku trzymam sie zdala.
  • 1 / / 0

Re: Anglia
Post
Witam Panowie, przyjechałem do Lądka. Poszukuje zieleni w Londynie. Są jakieś miejsca gdzie raczej można znaleźć coś dobrego? ;) Z góry dziękuję za pomoc i życzę udanego dnia! :)
  • 2 / 1 / 0

Re: Anglia
Post
Witam. Jest ktos z Manchesteru? Szukam dojscia do dobrego benzo i tram. I oxy tez. Sam mam dojscia do twardszych rzeczy i szukam kontaktu z tymi ktorzy maja podobne dojscia. Pozdro
ODPOWIEDZ
Posty: 925 • Strona 93 z 93
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.