Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Witam, chciałem się spytac, czy jeżeli biorę antybiotyk od czwartku tj. 19.07 mogę wspomóc się jutro koksikiem? Antybiotyk mam jeszcze na 5 dni, czy lepiej jest odstawić dzisiaj antybiotyk i jutro zarzyc boskiego proszku? Czy moge normalnie stosować antybiotyk w połączeniu z koksem i nic mi się nie stanie? Prosze o szybka odpowiedz, dodam ze antybiotyk to duomox
  • 2900 / 593 / 10
Antybiotyków nie odstawia się przed czasem wskazanym przez lekarza.
Nie wiem jak przy łączeniu go z kokainą, ale na pewno jest to niepotrzebne obciążenie organizmu.
Odpuść sobie ćpanie na te kilka dni, wyjdzie ci to na zdrowie.
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 142 / 14 / 0
wiem wiem pewnie juz dawno po kuracji ale tak na przyszlosc dla reszty: jezeli bierzecie antybiotyki to nie odstawiajcie ich na 1/2 dni bo to po prostu nie ma sensu…
Antybiotyk dziala tylko jak bierzesz regularnie wiec zamiast cpac dokonczcie branie antybiotyku i dopiero wtedy.
Ja biore tetralysal i doczytalem sie ze spowalnia on metabolizowanie sie MDMA (zdazalo mi sie mixowac z ema i nie odczuwalem zbytnio zadnej roznicy) a o 4mmc i 3mmc nie wspomne ale zawsze lepiej poczytac niz plakac z rozjebana watroba :D
Nie ma że za mocno %-D
  • 217 / 37 / 0
@agentwiadro Dokładnie tak jak mówisz. Antybiotyk nie spełni swojej roli jeśli nie będzie wzięty "od A do Z". To, że w ulotce nie jest napisane "nie powinno się pić alkoholu podczas jego stosowania" (bo nie w każdej jest) nie oznacza z kolei, że to jest wskazane. %-D Nie wspominając o innych substancjach.
Można ładnie sobie rozwalić wątrobę albo też osłabić działanie samego antybiotyku. Te parę dni można sobie podarować ćpanko.
People have been taking drugs for thousands of years; it is a universal right of all cultures, because we can't stand reality in too many doses sober.
  • 1 / / 0
siema, dostałem augmentin, a przy tym biorę sertraline, metylofenidat i doraźnie kwietiapine i zastanawiam się czy mix tego wszystkiego nie rozjebie mi nerek czy serducha. Niby nic z powyższych nie wchodzi ze sobą w jakiejś niebezpieczne reakcję jak alko+antybiotyki, ale chętnie poczytam wypowiedź kogoś kto bardziej ode mnie zna się na interakcjach między substancjami, a szczególnie między ww lekami a augmentinem, bo resztę biorę ze sobą długo i jest wszystko ok. Dodam że wszystko legal od psychiatry na ADHD, epizody depresyjne i stany lękowe ( chociaż ostatnio już znacznie rzadsze).
  • 29 / / 0
Jak wyglada sprawa antybiotyku z ziolem w formie po?
  • 1851 / 199 / 36
Ja przeciwskazań nie widzę, ale mi zioło ze wszystkim się komponuje.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.