ODPOWIEDZ
Posty: 6665 • Strona 666 z 667
  • 77 / 7 / 0
Awatar użytkownika

2CB + MDMA - to dość popularny miks "neksusflip" - więcej masz tutaj nexusflip-2c-b-mdma-t48792.html

Osobiście wolę 2cb+MDMA niż odwrotnie. Jak robię odwrotnie to przeważnie zasypiam... i tyle z tego mam.
Cogito ergo sum
  • 21 / / 0

Panowie macie jakiś pomysł co mogło by pomóc? Nie ważne jaka przerwa czy miesiąc od używek czy trzy miesiące mka nie jest ani trochę euforyczna. Bo tak jak wyżej pisałem przerwy nic nie dają.
  • 147 / 13 / 0
Awatar użytkownika

Może kiepska emka?
  • 507 / 93 / 0
Awatar użytkownika

albo zmeczenie organizmu ,moze masz za male zapasy serotoniny w sobie zeby poczuc mocno , i tez zalezy czego oczekujesz , euforia po emce jest ale inna niz po stymulantach , jest to takie bardziej "przyjemne zamulenie "
  • 1015 / 563 / 1
Awatar użytkownika
CATCHaFALL
Chat mod
Chat mod

Skoro mówi, że jest przerwa to nie ma raczej mowy o deficycie w sero, sama robiąc nierozsądne przerwy odczuwam benefity tejże substancji w samych superlatywach, nieważne że nieraz tydzień po poprzednim, choć doskonale sobie zdaje sprawę z konsekwencji.
A już miksy z tym gównem, zwlaszcza z sajo to cenię sobie, jak mało co na tej planecie; empatopsychodela to definitywnie w skrócie "ja".

Problem tkwi albo w towarze – nie masz do końca pewności czy to czyste, czasem warto zmienić źródło aby porównać, no albo masz inne wyobrażenia i wymagania. Wrzucałam na poprzedniej stronie fotki czegoś, co przedstawiało rzekomo em i em. Jednakże profile działania jakby inne, jedno bardziej intensywne, skupiające się właśnie na srogim wyrzucie, drugie mocno przytłaczające, bez pożądanej euforii, jaką pewnie masz na myśli.
Skoro łaskocze sero, to euforia pomimo tego, że faktycznie potrafiąca wgniatać w podłoże występuje tak czy siak, ale na różnych levelach.

Spróbuj inną, na wypoczęty organizm i czystą głowę, bo nie chce mi się wierzyć że chujnia zdarza się notorycznie.
Czasem się ma "ten" dzień, raz nie. Inną parą kaloszy zaś jest kwestia, że pewne grupy narkotyków jednym pasują, a innym nie. Znam fetowych fanatyków, pizgających w ciągach, gdzie dla mnie to abstrakcja i generalnie coś nie do pomyślenia. Znam też takich, co twierdzą że emka nie dla nich (nie pozdrawiam) 😉 Zaś trzecim z pewnych względów stimy w ogóle nie służą, ma to związek z sercem i ogólnie z układem krążenia, co w konsekwencji przynosi nieprzyjemności. Zatem pojawia się pytanie: czy od zawsze tak było? Czy spierdoliło się nagle?
Może przyjmujesz w międzyczasie jakieś leki?
Spoiler:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Stay wild, Moon child... 🌙
  • 507 / 93 / 0
Awatar użytkownika

tak masz racje, bardziej chodzilo mi ze moze ma taki styl zycia ze jest wiecznie na deficycie serotoniny ,, bo moze uzywa np innych substancji w tym alkoholu za czesto
  • 21 / / 0

@CATCHaFALL to nie wina sortu bo zawsze testuje testerami a znajomi się po nich rozpływają, no kiedyś mocno nadużywałem i to wina tego że straciłem magię. Chodzi o to czy jest szansa poczuć to co kiedyś? Bo tak jak pisałem wcześniej przerwa nie ma znaczenia zawsze działa tak jakby były same uboki i efekt trwa 20 min.
  • 77 / 7 / 0
Awatar użytkownika

W sumie też chciałbym wiedzieć. Co prawda nie nadużywałem Mki bo najmniejsze przerwy robiłem 2 tygodnie i to może 2x ale nie jest tak jak na początku i pewnie nie będzie bo pierwszy raz jest tylko... raz. Jednak znikła magia dotyku i troche jeszcze trzyma ego. Obecnie chce odpuścić na 2miesiace i zobaczyć co będzie i później pewnie zwalić wine na trefne tabsy.

Btw. Diete trzymasz? W sensie objadasz sie 5htp czy tam bananami :P
Cogito ergo sum
  • 21 / / 0

@D4RKJOY nie przykładam większej uwagi do diety, a objadanie się bananami może coś pomoc?
  • 4 / / 0

Philips w kolorze niebieskim – znany komuś?
ODPOWIEDZ
Posty: 6665 • Strona 666 z 667
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.