Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 522 • Strona 53 z 53
  • 18 / / 0

Re: DXM - Interakcje
Post
Na bluelighcie piszą jest dyskusja na temat jak zadziała DXM razem z tianeptyną jak chcesz to poczytaj nie wiem czy pomoże
https://www.bluelight.org/xf/threads/dx ... er.783157/
  • 3 / / 0

Re: DXM - Interakcje
Post
Dobra, udało mi się przetestować. Moim zdaniem jest bardzo fajna synergia z tianeptyną, trip jest bardziej kolorowy i psychodeliczny oraz zdecydowanie wystarcza mniejsza dawka. Nie wiem jak wyglądałoby to w dawkach na 3 plateau, wydaje mi się że mogłoby to już być za dużo.
ODPOWIEDZ
Posty: 522 • Strona 53 z 53
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.