Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1404 • Strona 140 z 141
Online
  • 493 / 20 / 0
Awatar użytkownika
g3no Online

Swego czasu byłem zapalonym fanem dekstrometorfanu. Wszedł do codzienniej diety przy mixach z kodeiną. To było dla mnie spełnienie - 225 mg DXM, jak już jest dobrze to 750 mg kodeiny. Wcześniej i w trakcie cannabis, po wszystkim etanol niskoprocentowy. Czasem doszło do tego jakie benzo lub, o zgrozo, Z-drugs. Czasem to jaki psychodelik wypełniał czasoprzestrzeń. Czasem też, zamiast tej kody była herbata z maku, tudzież fentanyl. Trwało to jakiś czas. Trochę mi w głowie poprzestawiało:P Obecnie z DXM spotykam się dość żadko, może dlatego doskwiera mi często dokuczliwy bodyload, ale też nie zawsze. Mam odłożone 150 mg i planuję to spożytkować razem właśnie z kodeiną. PST mi ostatnio z deksiwem słabo smakowało, ale coś tam jedno wzmagało drugie, tak. Z psychodelikami to narazie nie chcę kaszlaka. W tym tygodniu przy okazji sesji z MOXY zastanawiałem się czy nie dobrać go, ale zrezygnowałem. Sama tryptamina urządziła mnie dość mocno (20 mg), na tyle, że gubiłem gdzieś to uczucie spożytego wcześniej PST. Jedyne co planuję w jakiejś tam przyszłości z psychodelii, to DMT + DXM.
  • 453 / 72 / 0
Awatar użytkownika

04 października 2021alexxandria pisze:
Czy ktos ma jakis pomysl na zamiennik w UK? Najlepszy dorazny antydepresant i jedyne co likwiduje wszelakie glody u mnie (naltrekson i baclofen sie nie umywaja)
W UK są syropy z DXM w aptekach ale małe i wychodzi to drogo, mimo wszystko lepsze to niż nic. Trzeba mówić, że na suchy kaszel - dry cough.
  • 179 / 20 / 0
Awatar użytkownika

Jak w UK DXM drogo wychodzi to celował bym w dostęp do jakiegoś innego dyso nadającego się do microdosingu
Ktoś pisał że 2fdck przykładowo się nadaje
Nie próbowałem tylko sugeruję
  • 671 / 191 / 0
Awatar użytkownika

@alexxandria Benylin Dry Cough ten jasnoniebieski nie zaden inny

Natomiast na Wyspach polecam ketamine kupic jest niedroga i dobrej jakosci lepiej niz se syropami bebechy katowac .
Ja juz odstawiam calkiem dexa zostala mi ostatnia dawka do mixu wiecej nie kupuje ale sentyment zostanie bo wprowadzil mnie w ten magiczny swiat 5 lat temu zegnaj stary druhu au revoir ! :płacz:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 19 / / 0

Wpadł mi w ręce Acti-Trin, czytałam że pseudoefedryna może tu trochę namieszać, ale czy w jakiś sposób nie podbije DXM? W ogóle czy 1 butelka wywoła tu jakieś działanie, czy dorzucać jeszcze np acodin? Dodam, że dla mnie przyjemne są już dawki rzędu 300-450
  • 3 / 1 / 0

02 października 2021zyczyc pisze:
siema byłem po acodin ostatnio, mieli tylko kode, sprawdziłem na jednej stronie i pisalo lek niedostępny a statystyki dostępności spadly z 80% do 60, co się dzieje?
Update: nie ma w hurtowniach. Ktoś się orientuje czy wróci czy to już koniec?
  • 19 / / 0

Polecam sprawdzać na ktomalek.pl - praktycznie się sprawdza. I wiadomo gdzie jezdzic po zapasy.
  • 1117 / 109 / 0
Awatar użytkownika

13 października 2021Valaness pisze:
Wpadł mi w ręce Acti-Trin, czytałam że pseudoefedryna może tu trochę namieszać, ale czy w jakiś sposób nie podbije DXM? W ogóle czy 1 butelka wywoła tu jakieś działanie, czy dorzucać jeszcze np acodin? Dodam, że dla mnie przyjemne są już dawki rzędu 300-450
Nie mieszaj z Acodinem tym bardziej ze male dawki cie klepia. Mowie ci ostroznie wal ten acti trin.
Nie mam z tym nic wspolnego.
  • 19 / / 0

Ok nie będę mieszać. Acti-trinu litrami też nie mam zamiaru pić, możliwe że to jedyny raz, jeżeli mi się nie spodoba. %-D Ewentualnie myślę o symbolicznej dawce Aviomarinu przed.
Online
  • 493 / 20 / 0
Awatar użytkownika
g3no Online

U mnie leży 150 mg DXM, ale narazie czeka na swój czas. Dawka mała, bo to nie będzie istota doświadczenia. Zamierzam wziąć jakiś czas przed Thiocodinami. Też się nie spieszę, bo akurat na brak roboty nie narzekam. Przypomniało mi się jednak, że mam jeszcze kawałek orzeszka gałki muszkatałowej, który leży już nie wiem ile, a na samotny trip to też trochę mało. Stąd myśl, żeby połączyć, póki co, te trzy podmioty. Najpierw będzie gałeczka, niedługo później deks, a na koniec koda, którą przeplotę antyhistaminą. Potem w ruch pójdzie etanol. W międzyczasie papierosek, trawy narazie brak. Tylko jeszcze czasu potrzebuję...
ODPOWIEDZ
Posty: 1404 • Strona 140 z 141
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.