Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2372 • Strona 235 z 238
  • 124 / 10 / 0
Awatar użytkownika

No i zjadłem tego gieta, bombke, jakieś 1.5 godziny temu. Dobrze zrobił tylko szkoda że oral ma taką niską biowchłanialność. Fajki skręcałem w rytm muzyki xD ale zaraz spróbuje iść w kime, 4 piwa wypiłem to powinno być łatwiej. Jutro planuje zjeść tyle, żeby dopiero ze 4 godziny po fajrancie załączył się sen. Tym sposobem pośpię z 10-11 godzin. A później stop, planuje nie walić xD swoją drogą jak żarłem fetę jeszcze z 8 miesięcy temu to zawsze ciąg się kończył razem z workiem, ale to chyba każdy tak ma.

Ogólnie to zauważyłem po nocce, że mam dziwną jazdę. Coś w stylu zawrotów głowy, tylko że nie po wstaniu (chociaż się zdarzyło).
W pracy, 3h po kresce rozmawiam z gościem, patrzę na niego, normalnie, wszystko git. A tu słyszę ktoś wychodzi z drzwi znajdujących się za mną. Odwróciłem się, spojrzałem i nagle jakby zawrót głowy, całkowite oderwanie od rzeczywistości. Mijają 1/3 sekundy. Budzę się 5 metrów bliżej osoby, która wyszła z drzwi (chciałem podać rękę). I nagle mózg zaczyna pracować myśli typu: o kurwa jestem w robocie.
Niby wcześniej zdawałem sobie sprawę że jestem gdzie jestem, ale tak nagle bum - zanik świadomości na moment.
O co chodzi? Kiedyś tak nie miałem.
  • 815 / 75 / 0
Awatar użytkownika

Zapewne to samo co przy wstawaniu,za niskie ciśnienie.
  • 665 / 78 / 0
Awatar użytkownika

Nie wiedziałem zbytnio gdxie umieścić więc może mnie ktoś poprawić wrazie czego. Dostałem dzisiaj za darmo od kumpla coś co miało być rzekomo fetka. Śnieżno biały proszek, malutkie grudki miejscami, kruszyła się podobnie no i pachniało takim dziwnym z jednej strony lekkiej zapachem, a z drugiej to właściwie typowa ryba. przy wciąganiu w nos żarło raz okropnie, raz słabo ale zawsze za dosłownie 10s mijało. Teraz przechodząc do meritum... speeda dużego nie ma ale na pewno chce się rozmawiać sporo I coś porobic, kardio nie wiem czy mocno skacze ale zrobiłem się czerwony na twarzy i uszach więc jest to możliwe, źrenice lekutko powiększone a imo serotonina jeśli chodzi o działanie niewyczuwalna prawie wcale. właściwie to nie wiem co można było wyczuc. z fizycznych zapomniałem dodać że nos po aplikacji zostawał dość suchy, coś jak pokryty pyłkiem. dałem tego dużo bo jestem głupi a i nie czułem nic, a więc teraz.... gwóźdź programu. Moim skromnym zdaniem N A J L E P S Z E czego doswiadczylem. Niesamowite, orgazmiczne wręcz swędzenie oraz JESZCZE lepsze drapanie się. Główne całe ciało, lecz najbardziej chyba głowa, szyją, twarz. Drapanie się było czymś cudownym. Siedziałem aż do teraz, przed kompem jakieś 2 lub 2.5h tylko się drapiąc. A proszę powiedzcie mi. Czym mogłabyc substancja? Czy istnieje cokolwiek takiego? meta? dodam że czułem gdzieś tam nutkę, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie NUTE dopaminy. Pomóżcie cpaki!!!
  • 281 / 49 / 0
Awatar użytkownika

Ja wiem tylko tyle, że jeśli ktoś dostaje coś za darmo to w większości przypadków jest to nic nie warte. Kiedyś zapytałem się koleżki czy nie ma buchem poratowac bo akurat bylem u niego na mieście, podjechał dał mi sreberko mówi masz za darmo, chyba nie muszę pisać że nie dało się tego palić
  • 665 / 78 / 0
Awatar użytkownika

tzn tak w pół darmo, poza tym kurwa to nie znajomosc dill-klient, Tylko ziomek.
  • 1117 / 109 / 0
Awatar użytkownika

Dziwne to z tym swędzeniem. Jakiś stymulant to na pewno był. Zagadaj ziomka moze powie ci co to bylo.
Nie mam z tym nic wspolnego.
  • 22 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Mi swędzenie to kojarzy się z wyrzutami histaminy a nie furaniem... Musiał czegoś dziwnego dosypać, lepiej pogadaj z kumplem bo ci dospuje coś podejrzanego

A ja wróciłam do wciągania po niecałym miesiacu jedzenia bombek. W pracy jest to wygodne ale niestety nie ma takiego klepnięcia jak furanie :/ No i nawet na kibel tak mocno nie ciśnie :D Ale śluzówka musiała mieć urlop.
Do herbaty też była dosypywana, podobnie jak z bombkami, moze nawet ciut lepiej klepało, ale zawsze jakieś urozmaicenie. Ktoś dosypuje do herbaty też? :D
noob
My pain is self-chosen, at least I believe it to be...
  • 2332 / 1300 / 34
Awatar użytkownika
AnnaS
Kompetentny
Kompetentny

Wszyscy u mnie w pracy
Wszyscy jesteśmy równi wobec śmierci tylko pozytywna energia.
  • 4 / / 0

Tylko bomby jem, zarzucam 150 mg max 200 i nie śpię, nawet jak o 15 zjem to na drugi dzień ciężko zasnac, mam temat taki co jakby znikał jak się go zostawia gdziekolwiek jest dostęp powietrza i robi się żółty, tylko z wierchu w środku bielutki,cały kloc jak otwierałem wora śmierdział okrutnie chemią, mniejsze porcje wgll nie mają zapachu,jest bardzo mocno gorzka i piecze trochę na jezyku i na cienkiej skórze między palcami np, jakby trochę zraca była, waluja mnie czy mam normalna polska amph??
  • 1 / / 0

Nie rozumiem tej "mody" pytania się na forum, czy w moim ścierwie jest troche amfetaminy. Nie mam kart tarotta, więc Tobie nie wywróżę ale powiem Ci uczciwie, że towar jest w tych czasach tak mieszany m.in kofeiną, efedryną, jakimiś toksycznymi odpadami i nie wiadomo czym jeszcze, że nie jeden kogo życiowo pochłonęła ta pasja gadałby głupoty, że lepszego dawno nie miał. Zwłaszcza jak czasami jak widzi się posty, gościa co podaje czystość, wydajność walnego towaru na podstawie koloru, zapachu, a wysoko to już jak wyżera śluzówke. Teraz jak nie daj boże się strujesz lub rozwalisz sobie zdrowie to właściwie nie wiadomo jak lekarze mieliby się podjąć leczenia. Wszędzie indziej na zachodzie, tylko nie u nas, stara się zaznaczyć barykade i celowo nie nazywą tego amfą, fetą, traktując to jako zupełnie inną substancje (Speed - domiecha mety, mefy, kofeiny i innych stimow, nie wiadomo co dokladnie) bo najpewniej na czystą nie trafisz.
ODPOWIEDZ
Posty: 2372 • Strona 235 z 238
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.