Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 4695 • Strona 470 z 470
  • 170 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Re: Oksykodon - wątek ogólny
Post
Mi bardzo często po oxach wchodzi gastro na słodkie typu żelki
Percs really hurt my stomach
But that's how I feel free

BenzoWarrior :tabletki:
  • 376 / 73 / 0
Awatar użytkownika

Re: Oksykodon - wątek ogólny
Post
Dzięki za radę @DexPL

Właśnie odebrałam receptę na oxy 40 mg i buprę - tą o najniższej dawce 35 mcg chyba tak? Tą w plastrach. Bupra będzie na podtrzymanie i lepszą kontrolę bólu, a oxy tak bardziej doraźnie.

Mam pytanie. Czy bupra się rzeczywiście uwalnia 4 dni i za proszeniem - jak się kąpać z przyklejonym plastrem? Zabezpieczyć to opatrunkiem jakimś?
Co złego, to nie ja - oczywiście...
  • 154 / 7 / 0
roy

Przeczytaj w ulotce, tam jest wszystko. Mnie się nigdy nie odkleił. Zrywanie plastrów z kapturów zawsze wiązało się z bólem zrywania włosów z pleców.
  • 376 / 73 / 0
Awatar użytkownika

Zauważyłam. ;) Dzięki. Póki co działa.
Co złego, to nie ja - oczywiście...
  • 130 / 18 / 0
Awatar użytkownika

Ja jestem jakiś jebnięty chyba.

Wygląda na to, że ja naprawdę preferuję oxy iv niż majkę iv. Mimo majkowego wjazdu, który czasem nie pozostawia mi innej opcji jak tylko głośno wybrzmiewająca "osz kuuuuuurwa maaaaaaaaaać", oxy jest niezwykle łagodne. Wraz z wciskaniem tłoczka otacza Cię coraz większa błogość, a nie coraz więcej szpileczek, które wraz z zakończeniem podawania materiału przeistoczą się w charakterystyczne uczucie rozsadzania głowy i sławne, pełnoprawne już pins&needles. A oxy.... po prostu jest Ci dobrze. Nie ma szału ani fajerwerków, jest spokój.

Mimo powyższego majka też jest cudowna, ale w bardziej bezczelny, arogancki sposób.
cześć, używaj proszę opcji mention/cytuj przy odpowiadaniu na moje posty :) pzdr :świnia: :świnia: :świnia:
ODPOWIEDZ
Posty: 4695 • Strona 470 z 470
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.