Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 53 • Strona 6 z 6
  • 487 / 68 / 0
Awatar użytkownika

W moim przypadku dużo zależy od tego jak się nastawię. Tez wiadomo, jak walę kwasa czy kodeinę to planuje to wcześniej tak, żeby mieć wszystko porobione i móc się cieszyć fazą. A tak to przez większość czasu walę fetę i to po prostu jest kwestia nastawienia. Jak chce się naćpać dla samego naćpania się, żeby sobie posiedzieć ze znajomymi czy wyskoczyć na miasto to wiadomo, że inaczej to wygląda(chodzi mi o dawkę, nastawienie psychicznie itp) niż w przypadku zwykłego dnia kiedy muszę ogarnąć studia, pracę itd. Albo kiedy sie uczę. Jak dla mnie jest spora różnica między kreską ze znajomymi, kreską do nauki a kreską na rozruch o poranku lub na motywację zeby posprzątać w mieszkaniu. Jesli sobie powiem ze ide sprzątać to przygotowuje sobie wszystko do sprzątania, układam playliste, wskakuje w wygodne ciuchy, wtedy jem kreskę i OD RAZU biorę sie za sprzątanie. Inaczej sie nie da, bo jak np siądę wtedy gdzieś z telefonem to po sprzątaniu. Podobnie z nauką - przygotowuje całe biurko, wodę do picia, wietrzę pokój itp, wtedy przy biurku już kreska i od razu do nauki, bez chwili zastanowienia. Wydaje mi się, że po prostu zeby ćpać i ogarniać to trzeba sie od razu brać za to co sie ma faktycznie zrobić i nie dać sie rozproszyć ;) oczywiście to wszystko odnośnie fety.
Natomiast jeśli chodzi o mj to już większy problem bo mnie okropnie rozleniwia. Jak mam jakieś obowiązki do wykonania to po prostu nie palę, bo jakoś nie chce mi sie marnować fazy np na sprzątanie %-D
W strugach deszczu dni toną, dotykam stopą dna
  • 6 / 1 / 0
Awatar użytkownika

21 marca 2021VladTepes pisze:
3. Ludwik żelem, szamponem i lekiem na całe zło.

Ludwik do naczyń, może posłużyć też jako żel do kąpieli bądz szampon, nadaje się też do prania gdy zabraknie nam proszku. Sprawdzone i potwierdzone przeze mnie.
Bo zawiera silne detergenty. Jeśli chcesz mieć jeden produkt do wszystkiego to juz lepiej wziąc coś z delikatniejszymi detergentami (np. Cocamidopropyl Betaine zamiast Sodium Laureth Sulfate), czyli zwykle jest to mydło do rąk, albo delikatny szampon, albo wziąć szare mydło po prostu.
Dlaczego to lepsze niż produktyz silnymi detergentami, np. ludwik?
- silne detergenty wysuszają skórę, dlatego nie powinny być stosowane na sórę częsciej niż bardoz okazjonalnie.
- delikatne detergenty tak nie robią, a również mozna nimi wyprać ubrania (i nawet ubrania isę mniej niszczą), umyć kocią kuwetę i naczynia (tylko mydło z naczyń zawsze trzeba dokładniej płukiwać ciepłą wodą)
jakbyś się zastanawiała czemu raz piszę o sobie, ze coś zrobiłam, innym razem, że zrobiłem, zrobiłum lub zrobiłom - tak ma być, to nie pomyłka
  • 2 / 2 / 0

Popiół znika, pamiętajcie!
Symulacja by nie ogarnęła z symulacja tylu cząsteczek popiołu wiec po prostu znika. Kiepujcie na podłogę, wypróżniajcie cybuchy za kaloryfery!
ODPOWIEDZ
Posty: 53 • Strona 6 z 6
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.