Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 368 • Strona 37 z 37
 • 74 / 10 / 0
Awatar użytkownika

Testowałem ostatnio miksy opio z gabapentynoidami i takie połączenie bardzo przypadło mi do gustu. Pregabalina przyjęta 2h przed PST fajnie podbija sedację ale powoduje u mnie większą senność, co czasem przeszkadza.
Teraz jestem po miksie 3.5g fenibutu, PST z 1kg średnio mocnego maku (żeby się nim ugrzać solo potrzebuję ok 1.5kg) oraz 300mg kodeiny. fenibut nie zwiększył znacząco sedacji, za to nieco podbił euforię. Odrobinę przypomina mi to miks opio+benzo ale jestem bardziej pobudzony do działania. Taki zestaw fantastycznie eliminuje lęki i nieco aktywizuje. Tylko, że wzrok się strasznie rozjeżdża. %-D
Nieźle sprawdza się też zarzucenie większej dawki fenibutu/pregabaliny kiedy grzanie już słabnie, żeby nieco przedłużyć opiofazę.

Btw czy kolejność zarzucania PST oraz kodeiny ma jakieś wpływ na przyswajalność obu substancji?
 • 7 / / 0

Pytałam już wcześniej , ale dalej nie mam pewności. Ile ODczekać, by zarzucić bupre?
Dziś i wczoraj poszło trochę podpoliczkowo fenta z plastra matrifen. (fent).
 • 7 / / 0
Awatar użytkownika

Hej, czy po paru dniach na levometadonie i.v. ~4,5ml , oxy będzie klepliwy? Wpadły mi w raczki tabletki 10mg 1 blisterem czy poczekać?
Pozdrawiam
 • 33 / 3 / 0

Opłaca się po zapaleniu :liść: brać kodeine czy zostawić sobie ją na inną okazje?
 • 1737 / 156 / 36
Awatar użytkownika
wildwolf
Kompetentny
Kompetentny

Kwestia gustu IMHO
Mi się taki mix podoba , zresztą :liść: pasuje do wszystkiego
 • 33 / 3 / 0

150mg Pregabaliny i po 2 godzinach 1 tabletka Aviomarinu i potem 150mg kodeiny będzie okej?
Czy lepiej bez pregabaliny?
 • 489 / 20 / 0
Awatar użytkownika

@Hlaskover Ja póki co kodeinę, jeśli już, to brałem po kilku godzinach od PST i robiło robotę. Słyszałem też pogłoski o symultanicznym wprowadzaniu substancji do organizmu i nikt nie narzekał.
Z tego forum widzę, że teraz bardzo modna jest pregabalina. Jest mi to związek obcy. Czytałem FAQ. Użytkownicy twierdzą, że faza jak po 0,5 wódki. Sorry? Nie tego oczekuję.
 • 22 / / 0

Mix Morfina + Heroina (?)
Post
Cześć, nie znalazłem na forum ani jednego posta który opisywałby mix morfiny z heroiną. Zastanawiam się czy ma to sens, czy można najpierw zrobić roztwór heroiny, zaciągnąć do strzykawki, potem zrobić to samo z morfiną do tej samej pompki i walnąć IV. Czy ktoś próbował może tak zrobić. Martwi mnie czy heroina lub morfina nie zepsują się połączone, bo w końcu hel rozpuszcza się z kwaskiem. Być może pytanie jest głupie ale prosiłbym o odpowiedź, czy ktoś próbował takiego mixu.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
Posty: 368 • Strona 37 z 37
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.