Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
ODPOWIEDZ
Posty: 67 • Strona 7 z 7
  • 7251 / 1260 / 2
Awatar użytkownika
Stteetart
Kompetentny
Kompetentny

06 października 2021Klamm pisze:
05 października 2021Stteetart pisze:
To pojawi się coś innego.
Świat nie znosi próżni a już zwłaszcza jeśli próżnia oznacza GIGANTYCZNE pieniądze.
Nie powiedziałem, że się coś nowego nie pojawi. Powiedziałem, że znikną prędzej czy później, a to będzie związane z płaczem i zgrzytaniem zębami setek tysięcy użytkowników, jak nie milionów, którzy na fb czy ista swoje życie zdigitalizowali nie robiąc backupów i myśląc że to będzie trwało wiecznie. I że informacje które o sobie tam gromadzili będą fruwały i tak, ale już poza ich kontrolą. Z czego będą jeszcze mniej zadowoleni.
No ale ja mówię. To o czym mówisz nic nie zmieni. Fejsbuku zniknie, pojawi się ktoś inny / coś innego.
Nikt płakać nie będzie po FB.
  • 1069 / 151 / 32
Awatar użytkownika
Klamm
NeuroGroove
NeuroGroove

Po fb jako samym fb może nie, choć jacyś sentymentaliści na pewno się znajdą, co będą płakać za samą platformą. Ja mówię o płaczu z powodu utraconego czasu i informacji, "życia" zdigitalizowanego. I płaczu nad własną głupotą, że bez oporu wszystko o sobie na te stronę ładowali.
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 0 / / 0
m66

Ufac nalezy tylko sobie chociaż z tym też cieżko czasami, kazda firma odda za kase, albo z przymusu dane . w internecie nic nie ginie
  • / / 0
Awatar użytkownika
Gość

Na grupkach czy tam stronach o ,takiej’ tematyce są praktycznie same dzieci a substancje i ich dZialanie ktore sa tam poruszane to najczęściej leki z apteki bez recepty typu cipacz czy acodin. Dobrze ze Facebook ciagle usuwa takie ,mądre’ grupki. Dobrze ze ktoś poruszył ten temat bo ostatnio dzieje się na tym fb
  • 3 / / 0

Ciekawa informacja
  • 1 / / 0

Facebook i G o o g l e — unikam jak ognia, właśnie ze względu na profilowanie, co niestety w dzisiejszym świecie powoduje, że żyje się trudniej.
To my generujemy problemy dla samych siebie.
  • 2 / / 0

Jeśli koniecznie chce ktoś z was "włazić na fejsbunia", to polecam Firefoxa z dodatkiem Facebook Container (w przypadku smartphonów należy pozbyć się aplikacji messenger, oraz facebook). Dzięki temu facebook jest ślepy na pozostałe strony i odwrotnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 67 • Strona 7 z 7
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.